Дата: від до Скинути

Увага‼️ Сьогодні на деяких вулицях міста Снігурівка знову буде відсутнє водопостачання💦

Доводимо до відома мешканців міста Снігурівка, що сьогодні, 16 листопада, по вулиці Центральній (від будинку №7-а до залізничного вокзалу), та прилеглим вулицям (Привокзальна, Декабристів, Братня, Олеся Гончара, Чкалова, Заводська) протягом дня буде тимчасово відсутнє водопостачання у зв’язку з ремонтними роботами на водогоні.

09:51 16.11.2023

ЯК ВИКЛЮЧИТИ СЕБЕ З РЕЄСТРУ БОРЖНИКІВ

Оскільки  в сучасних реаліях дуже часто трапляється, що борг погашено або рішення суду про його стягнення скасовано, але запис про боржника з реєстру не видалено. Для цього необхідно здійнити ряд заходів.

09:08 15.11.2023

Увага‼️ Планові відключення електроенергії 💡

За інформацією ПАТ «Миколаївобленерго», протягом цього тижня планується відключення електроенергії у зв'язку із проведенням планових ремонтних робіт у наступних населених пунктах:

16:42 13.11.2023

17 експертів-медиків готові відповісти на ваші запитання про щеплення та вакцини на національному порталі з імунізації

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

15:59 13.11.2023

Кому дзвонити, коли зле? Яку лінію краще обрати? Це справді безкоштовно? Розповідаємо про лінії психологічної допомоги

Лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) — це безоплатна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

15:57 13.11.2023

258 найпоширеніших питань про вакцинацію та відповіді на них від медичних експертів доступні на Національному порталі з імунізації

В Україні працює Національний портал з імунізації (https://vaccine.org.ua/). Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.

15:54 13.11.2023