З Днем працівників освіти!

Друзі, сьогоднішній день багатий на свята. Цьогоріч 1 жовтня ми відзначаємо також День працівників освіти або, як ми звикли, День вчителя.

11:17 01.10.2023

День народження рідного міста - це дуже особливе свято, сповнене спогадами та вірою у краще майбутнє.

Пам'ятаю, як важко було підібрати слова для привітання Снігурівки минулого року. Це був дуже непростий та виснажливий рік, але в той же час, ми відчули, що таке радість свободи. Цей рік дав нам багато нових знайомств, нових друзів, що допомагають нам відроджувати Снігурівку, нові випробування, що об'єднують нас та роблять лише сильнішими.

07:42 01.10.2023

В умовах війни маємо особливо дбати про дитячу психіку.

Неважливо, що саме пережила дитина: евакуацію, постріли чи звуки сирен — усе це для неї може стати травматичним досвідом. Дистанційне навчання чи новий колектив — речі, які раніше здавалися нормою, зараз мають неабиякий вплив.

14:19 30.09.2023

Механізми підтримки роботодавців ВПО

Компенсація на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб сплачується за умови працевлаштування зареєстрованих ВПО на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплат у два рази.

14:17 30.09.2023

ВАЖЛИВО!

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  повідомляє, що з жовтня 2023 року на території Миколаївської області планується проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних  проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною. Розповсюдження вакцини здійснюватиметься за таким принципом:

11:28 30.09.2023

Про виплати за підтоплені городи

Чимало збитків нашій громаді завдали військові дії, в тому числі, підрив Каховської ГЕС. Люди втратили житло та врожаї, пережили багато горя та розпачу.

17:50 28.09.2023

В рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS» Пункт незламності, що розташований в Інклюзивно-ресурсному центрі Снігурівської міської ради  отримав генератор потужністю 10 кВт.

Попереду зима і ця техніка є надзвичайно потрібною та актуальною, враховуючи  можливі відключення електроенергії.

16:15 27.09.2023

Чужих дітей не буває!

Всі ми знаємо, що чужих дітей не буває! Люди, які беруть на себе відповідальність за майбутню долю беззахисної малечі викликають лише захоплення. А дивлячись на наше сьогодення, то це взагалі – герої!

17:28 26.09.2023

Для кандидатів у помічники ветеранів працюють телефонні лінії інформаційної підтримки

Мінветеранів через інформаційний портал Е-ветеран https://eveteran.gov.ua приймає заяви на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту. Експеримент триває у Миколаївській, Вінницькій, Дніпропетровській та Львівській областях. Докладно про алгоритм долучення до пілотного проєкту – у відеоінструкції (https://www.youtube.com/watch?v=XmNhh1TGmtM). Активно працюють канали інформаційної підтримки процесу набору помічників ветеранів. На ваші запитання очікують  телефонні лінії інформаційної підтримки проєкту: Миколаївська область - Валерій - 097-441-61-04 Вінницька область - Інна - 063-230-27-58 Дніпропетровська область - Наталія - 063-688-94-10 Львівська область - Наталія - 063-230-25-60 Також звернутися можна на  електронну пошту asistantsupport@mva.gov.ua. Більше про умови участі у проєкті та загалом його мету започаткування можна довідатися за посиланням https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu

13:22 26.09.2023