Дата: від до Скинути

Вихованців центру комплексної реабілітації для дітей-інвалідів "Журавлик" привітали з Днем святого Миколая

Одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива.

19:33 17.12.2021

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби!

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все на вашу сумлінність та неупередженість.

08:03 17.12.2021

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості

Сучасні зміни в законодавстві України, зокрема у питаннях підвищення кваліфікації педагогічних працівників, висунули нові вимоги та відкрили нові можливості у професійному зростанні педагогів.

16:06 16.12.2021

Увага! 17 грудня є ймовірність відсутності водопостачання по місту!

Нагадуємо, що 17 грудня 2021 року за повідомленням менеджера філії АТ "Миколаївобленерго" Снігурівського району Східного округу можливо буде відсутнє електропостачання у старій частині міста з 09:00 до 17:00.

16:00 16.12.2021

Таланти молоді громад Миколаївщини не приховати:  триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2022

Таланти молоді громад Миколаївщини не приховати: триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2022

Управління Держпраці у Миколаївській області до 15 лютого 2022 року проводить прийом робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2022.

14:17 16.12.2021

Висловлюємо щирі співчуття Козленко Андрію Володимировичу з приводу смерті матері

Керівництво громади та колектив виконавчого комітету Снігурівської міської ради висловлює щирі співчуття колезі Козленко Андрію Володимировичу з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті матері Козленко Валентини Олександрівни.

18:58 15.12.2021

За останню добу на Снігурівщині не виявлено нових випадків захворювання на COVID-19, летальних випадків також не зафіксовано

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за минулу добу станом на 15.12.2021 на Снігурівщині не виявлено нових випадків захворювання на COVID-19.

17:41 15.12.2021