Дата: від до Скинути

Інна Бойко взяла участь в урочистих заходах до Дня місцевого самоврядування у Верховній Раді України

У вівторок, 7 грудня 2021 року, у Верховній Раді України відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.  В урочистих заходах брали участь: керівництво Верховної Ради України та голови профільних комітетів Верховної Ради України, представники Офісу Президента України та Уряду, керівництво Апарату Верховної Ради України, голови всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад. Миколаївську область на даному заході представляли Снігурівський міський голова Інна Бойко та депутат Миколаївської обласної ради Ольга Григор’єва.

11:29 08.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності. Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

15:50 07.12.2021

Сергій Верловицький провів засідання виконкому

У понеділок, 6 грудня 2021 року, секретар Снігурівської міської ради Сергій Верловицький провів позачергове засідання виконкому, на якому було розглянуто більше десятка питань порядку денного.

11:22 07.12.2021

Увага! Інформація про посилення заходів з попередження, протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби СОVID-19 під час проведення новорічних свят.

Юрій Гранатуров, керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Миколаївської області підписав розпорядження № 23 від 02.12.2021 щодо посилення заходів з попередження, протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби СОVID-19 під час проведення новорічних свят.

17:13 06.12.2021

Інна Бойко: «Лише завдяки мужності наших військовослужбовців Україна зберегла свою незалежність»

День Збройних Сил України – це особливе державне свято. Це день відважних, завдяки незламному духу яких Україна є суверенною незалежною державою. І це - день пам'яті сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за нашу державу. Честь та гідність стали основою в роботі Збройних Сил України.

12:30 06.12.2021

Снігурівські каратисти серед кращих спортсменів України

4 грудня в Броварах пройшов Відкритий Кубок України з кіокушинкайкан карате (ІKO Matsushima). 360 спортсменів з 16 областей, серед яких і юні каратисти Снігурівщини. Категорій чимало, кількість учасників кожної нараховує від 10 до 21 бійця, у спортсменів по 4-5 поєдинків. Запеклі бої та пролита кров, але снігурівчани довели, що хоч нас і не багато (8 каратистів), але ми можемо продемонструвати хороші результати. А саме: три перших місця – Іван Іванець, Нікіта Князєв, Олександр Бунчук та одне друге місце – Даніель Гриненко.

12:28 06.12.2021