Розпочався ІІ (зональний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

20 листопада 2021 року розпочався ІІ (зональний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що триватимуть протягом листопада – грудня поточного року та будуть проводитися з 17 навчальних дисциплін. Їх метою є виявлення й розвиток обдарованих школярів, стимулювання творчого самовдосконалення дітей, реалізація здібностей талановитих учнів та зацікавлення у поглибленому вивченні начальних предметів. За участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіад здобувачі освіти Снігурівської громади змагатимуться з представниками освітніх закладів Горохівської та Широківської сільських громад.

12:56 23.11.2021

Дорогі земляки!

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності!

08:00 21.11.2021

Боротьба зі смертю: мутований штам коронавірусу «Дельта» добрався до Снігурівщини та за місяць забрав життя 43 осіб

Починаючи з 18 жовтня 2021 року Снігурівська міська лікарня стала «ковідним госпіталем». За цей час до лікувального закладу було госпіталізовано 260 осіб з діагнозом COVID-19. Летальних випадків – 43. Жахливі цифри. Це при тому, що снігурівські лікарі і досі працюють з «ковідом», не отримуючи від НСЗУ доплат за роботу з хворими, які передбачені для медпрацівників. На чолі з головним лікарем Денисом Желнарським колектив лікарні все ж намагається стримувати удари «Дельти».

12:49 18.11.2021

Сергій Верловицький провів засідання виконкому

У середу, 17 листопада 2021 року, секретар Снігурівської міської ради Сергій Верловицький провів чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний засідання було винесено понад десяток питань.

09:41 18.11.2021