Заходи пожежної безпеки у побуті

Шановні громадяни, будьте обережними, обігріваючи свої оселі. Щоб зберегти власне життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

08:21 04.11.2021

САМОВІЛЬНЕ СПАЛЮВАННЯ ЛИСТЯ ТА СУХОЇ ТРАВИ – ПОЗА ЗАКОНОМ

Щороку восени та навесні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Проте, це твердження – міф. Коли спалюється сухостій, то гине вся мікрофлора, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Окрім того, в середовище викидаються речовини, що виділяються в процесі горіння та є шкідливими для органів дихання. Як бачимо на практиці дані діяння призводять до великої біди та завдають великої шкоди довкіллю, здоров’ю людини.

15:15 03.11.2021

Повідомлення про виявлення Salmonella Enteritidis у м’ясі курятини, що експортувалось з Польщі

Відповідно повідомлення RASSF від 28.10.2021 №2021.5147-fur 29, виявлено несанкціоновану речовину – оксид етилену в порошку екстракту гарцинії камбоджійської, що використовувалась у харчовій добавці «Ostro Vit Контроль апетиту, 60 капсул» та експортувалась з Польщі (Fitness Trading Rоbеrt Szulborski, Zambrow) до України (отримувач: ФОП Бутко Олена Миколаївна, вул. Борщагівська, 4А, кв. 74, м. Київ, 0765744488).

15:07 03.11.2021