Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.

10:38 02.11.2021

Пішов з життя колишній депутат Снігурівської районної ради Сергій Бастан

З глибоким сумом повідомляємо, що внаслідок важкої хвороби у вічність відійшов Бастан Сергій Васильович – колишній депутат Снігурівської районної ради кількох скликань, голова Снігурівського районного споживчого товариства, заслужений працівник сфери послуг України.

16:31 01.11.2021

Висловлюємо щирі співчуття Буднік Тетяні Дмитрівні з приводу смерті матері

Керівництво громади та колектив виконавчого комітету Снігурівської міської ради висловлює щирі співчуття колезі Буднік Тетяні Дмитрівні з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті матері.

11:34 01.11.2021

Висловлюємо щирі співчуття Халявка Юлії Миколаївні з приводу смерті чоловіка

Керівництво громади та колектив виконавчого комітету Снігурівської міської ради висловлює щирі співчуття колезі Халявка Юлії Миколаївні з приводу тяжкої, непоправної втрати – передчасної смерті чоловіка.

11:33 01.11.2021

Черговий антирекорд: За останню добу на Снігурівщині виявлено 77 випадків захворювання на COVID-19!

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», за минулу добу станом на 29 жовтня 2021 року на Снігурівщині виявлено 77 нових випадків захворювання на COVID-19.

12:50 29.10.2021

Створено низку онлайн-можливостей отримання послуг через вебпортал електронних послуг ПФУ

Для зручності, оперативності і безпечності одержання пенсійних послуг в умовах дії карантину, Пенсійним фондом України для громадян створено низку онлайн можливостей їх отримання, не відвідуючи установи Фонду, через вебпортал електронних послуг.

15:54 28.10.2021

На Снігурівщині вшанували пам’ять визволителів України від нацистських загарбників

77 років відділяє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для людини – це майже все життя. Кожного року, в честь невмирущих пам`яті і слави, увіковічених мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників.

11:23 28.10.2021