Міні-ярмарок — шлях до працевлаштування.

Однією із послуг, які служба зайнятості може запропонувати роботодавцям — проведення міні-ярмарок вакансій. Міні-ярмарок представляє собою тристоронню зустріч, на якій роботодавець безпосередньо може поспілкуватися з кандидатами на вакансію в присутності представників центру зайнятості. Такий формат заходів допомагає налагодити більш тісні та довірчі відносини як з роботодавцями, так і з безробітними, а також сприяє пришвидшенню укомплектування вакансій кваліфікованими кадрами.

08:41 25.10.2021

В Снігурівській ОТГ відбулось засідання ХІІІ позачергової сесії міської ради

У п’ятницю, 22 жовтня 2021 року, в залі засідань міськради під головуванням очільниці громади Інни Бойко відбулась ХІІІ позачергова сесія Снігурівської міської ради 8 скликання. Депутатами було розглянуто понад сорок питань порядку денного.

20:51 22.10.2021

В Снігурівці пройшли фокус-групи молоді та влади у рамках реалізації місцевих ініціатив

В рамках  проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля» для молодіжних ініціативних груп за  участі представників Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні по Миколаївській області Тетяни Гвоздь, Людмили Мураховської, міського голови Інни Бойко, секретаря міськради Сергія Верловицького, молодіжної ініціативної групи, представників депутатського корпусу, культури, освіти, комунального підприємства  проведено фокус-групи у форматі «Молодь – влада» та «Молодь – молодь».

07:48 22.10.2021

В Снігурівці пройшов футбольний турнір пам’яті Володимира Лусти

Володимир Луста трагічно пішов з життя 6 лютого 2018 року. Особистість Володимира Вікторовича не лише для Снігурівщини, а й усієї Миколаївської області була знаковою. Добрий спомин про земляка назавжди залишиться в пам’яті багатьох снігурівчан.

20:47 21.10.2021

Увага! Важлива інформація!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року № 1066 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236» «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

13:51 21.10.2021

Інна Бойко провела засідання виконкому Снігурівської міської ради

У середу, 20 жовтня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради під головуванням очільниці громади Інни Бойко. На порядок денний засідання було винесено чотирнадцять питань.

09:53 21.10.2021