Дата: від до Скинути

Вихованці Снігурівського БТДЮ посіли призові місця на Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

16 листопада відзначається Всесвітній день рукоділля (World Needlework Day), який, безумовно, присвячений всім тим, хто вкладає свій творчий талант у вироби ручної роботи.

09:28 17.11.2021

Шановні студенти! Щиро вітаємо зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

Це цікавий, веселий та водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

08:00 17.11.2021

Снігурівські артисти посіли призові місця на обласному конкурсі «Діапазон»

Днями, на Миколаївщині проходив обласний конкурс «Діапазон», який проводився цьогоріч дистанційно. Це захід, що спрямований на розвиток і популяризацію вокально-хорового жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності, поповнення репертуару високохудожніми творами класиків і сучасних авторів, обміну досвідом між творчими колективами.

18:17 16.11.2021

Допомога на утримання дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

08:42 16.11.2021

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, провайдерів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

08:00 16.11.2021