На Снігурівщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Спланований сталінським режимом геноцид був покликаний зламати волелюбний дух українців і перетворити Україну на сировинний придаток комуністичної радянської імперії. Це був небачений за своїм цинізмом і жорстокістю геноцид, наслідки якого ми відчуваємо й досі.

16:37 27.11.2021

Звернення Снігурівського міського голови Інни Бойко до Дня пам’яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років в Україні.

08:00 27.11.2021

Навчання, менторська підтримка та міні-гранти: в Україні стартує нова хвиля проєкту для активної молоді

Ініціативні групи та молоді громадські організації з усієї України мають змогу безкоштовно отримати підтримку в реалізації своїх ідей. Фонд “Професійний розвиток Харкова” набирає учасників до проєкту “Зміцнення громадянського активізму серед молоді”. Етап навчання буде вібуватися в онлайн-форматі протягом грудня та січня, після чого відібрані команди зможуть реалізовувати власні проєкти.

14:16 25.11.2021

Увага! Оголошення про проведення земельних торгів у формі аукціону

Снігурівська міська рада повідомляє про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності, що розташовані в межах населеного пункту міста Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, а саме:

12:17 25.11.2021

Сьогодні друга річниця з дня смерті нашого земляка – учасника бойових дій на Сході України Дмитра Волонтирця

Два роки тому, 25 листопада 2019 року, пішов з життя учасник бойових дій на Сході України Волонтирець Дмитро Миколайович. Серце мужнього воїна зупинилося у лікарні на 41-му році життя.

06:00 25.11.2021

Самореалізація  населення

На території    Афанасіївського   старостинського  округу  постало питання наведення благоустрою на розширених територіях сільських кладовищ. Активні жителі села  згуртувалися та виявили ініціативу спільно з владою вирішити проблему всього села. Досвідчений тракторист  Василь Гноєвенко   технікою  МТЗ-82  скосив  сухостій  трави,  громада  очистила  територію  кладовища та висадила  квіти. Тепер нове кладовище впорядковане.

11:08 24.11.2021

Черговий випадок вандалізму в місті

Днями в старому центрі міста стався черговий випадок вандалізму – невідомі особи пошкодили клумби неподалік площі Богдана Хмельницького. Скоріше за все, вандали мали на меті здійснити проїзд через пішохідну зону по вул. Центральна, а дана клумба якраз є своєрідним обмежувачем руху транспорту.

16:10 23.11.2021