Школа громадянської дії у Снігурівській громаді (Анонс навчання)

Запрошуємо учасників громадських ініціатив, зокрема модернізації системи  погодження з ТПВ,  благоустрою  доброї освіти і медицини у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи http://frgn.mk.ua/?p=12800 ФРММ, Снігурівської міської ради та снігурівською ГО «ВІВАТ».

13:08 14.12.2021

У Снігурівці вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації. Указ №945/2006 про установу цієї пам’ятної дати був підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. Її присвятили завершенню будівництва захисного саркофага над 4 енергоблоком Чорнобильської АЕС.

12:40 14.12.2021

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після». Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.

08:19 14.12.2021

Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.

12:50 13.12.2021

Миколаївська обласна рада проводить аукціон з передачі в оренду будівлі кіоску

Миколаївська обласна рада 28.12.2021 року проводить аукціон з передачі в оренду будівлі кіоску площею 21,2 кв.м, розташованого за адресою: м.Снігурівка, вул. Центральна, 142з (Центральний ринок). Термін оренди - 5 років, з можливістю продовження на такий же строк. Стартова місячна орендна плата - 646,6 грн. Більш детальна інформація за посиланням:

11:14 10.12.2021