Зі святом, рідне місто!  Снігурівці – 209 років.

Зі святом, рідне місто! Снігурівці – 209 років.

Більше двох століть стоїть на правому березі тихоплинного Інгульця наше прекрасне місто, яке має багату на різні події біографію і цікаву історію. У давнину недоторкані плугом землі називалися «Диким полем». Свідками тих далеких часів є кургани, які залишили прадавні кочові племена сміливих кімерійців та войовничих скіфів.Саме тут пролягав стовбовий шлях, по якому з глибин Азії проходили орди кочівників, століттями господарювали хазари, печеніги, половці, монголо - татари. На околиці Снігурівки (у районі лікарні) було знайдено скіфські могильники. Пам’ятає снігурівська земля і походи безстрашних козаків. І тільки в кінці 18-го століття з’являються перші постійні поселенці. З кожним роком Снігурівка розбудовувалася. У нашому місті було 13 промислових підприємств, шість будівельних і транспортних організацій. У 1961 році наша Снігурівка отримала статус міста, була третьою серед промислових і культурних населених пунктів Миколаївщини, давала роботу своїм мешканцям та навколишніх сіл.

13:11 03.10.2021

На Снігурівщині привітали зі святом осіб похилого віку

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана. Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити глибоку пошану до людей, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

08:59 02.10.2021