По Нововасилівському старостинському округу здійснювали роботи з благоустрою

На території Нововасилівського старостинського округу відбулись роботи з благоустрою. Зокрема, було здійснено ремонт фойє Новокондаківського сільського клубу та прибирання прилеглої території.

14:32 05.06.2020

Тамаринський заклад дошкільної освіти відновив свою роботу після карантину

Заклад дошкільної освіти в с. Тамарине активно готувався прийняти своїх відвідувачів після карантину. Так, на території закладу пофарбували об'єкти на дитячому майданчику та здійснили прибирання прилеглої території.

08:45 05.06.2020

Вітаємо!

Сьогодні відзначає свій День народження депутат Снігурівської міської ради ЛОШАК Олександр Васильович!

08:11 05.06.2020

Вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв - переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу!

В останні дні травня в рамках мистецького проекту "SPLASH of ART" відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «Кольоровий драйв».

15:56 04.06.2020

В Снігурівці розпочався поточний ремонт доріг

В м. Снігурівка розпочались роботи з поточного ремонту дорожнього покриття. Замовником робіт виступає Снігурівська міська рада. Сьогодні, 4 червня, підготовчі роботи вже здійснюються на площі Богдана Хмельницького у старому центрі міста.

15:26 04.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадських слухань з обговорення по об’єкту будівництва мостового переходу – автодорожнього мосту через річку Інгулець  за адресою: автодорога №0151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне км. 1+977, Снігурівського району, Миколаївської області Снігурівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань матеріалів об’єкта нового будівництва мостового переходу – автодорожнього мосту через річку Інгулець за адресою: автодорога №0151901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне км. 1+977, Снігурівського району, Миколаївської області (на місці старого понтонного Василівського моста), яке відбудеться 06.07.2020 року о 09:00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124. Запроектований автодорожній міст призначений для переправлення пішоходів та автомобільного транспорту через р. Інгулець.

11:32 04.06.2020