Привітали ювіляра

Сьогодні, 1 травня, свій 80-й день народження святкує Дмитро Дем’янович Голокоз, акомпаніатор Юріївського сільського клубу, ветеран праці, засновник народного хору.

13:08 01.05.2020

Будні КП “Снігурівський комунальник”

Протягом квітня 2020 року працівниками комунального підприємства “Снігурівський комунальник” проводилася робота у населених пунктах Снігурівської об’єднаної територіальної громади. Так, було виконано поточний ремонт магістральної труби водомережі у с. Павлівка, що покращить стан водопостачання на території старостинського округу. Також у с. Першотравневе було введено в експлуатацію водонапірну башту, що дало змогу покращити водопостачання в селі. “Мережі зношені, водонапірні башти також мають свій строк експлуатації. Взагалі, проблеми наших сіл мало чим відрізняються від інших населених пунктів Півдня України. Тому водопостачання залишається одним з найважливіших питань для населення нашої громади. Нами продовжується робота у даному напрямку”, – відзначив керівник КП Георгій Мамоненко.

16:56 30.04.2020

Про скликання IX позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

28 квітня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться дистанційне засідання ІХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

10:00 27.04.2020

Снігурівський міський голова поклав квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року трагічна дата для України і всього світу. Того страшного дня в приміщенні 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС при підготовці його до планового ремонту стався вибух, який зруйнував життя тисяч людей, утворивши багатокілометрову зону відчуження.

11:09 24.04.2020

До роковин Чорнобилю

26 квітня годинник життя відрахує 34-ту річницю з дня чорнобильської катастрофи. Саме в цей день сталася найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

09:00 24.04.2020

В Снігурівці обговорили питання водопостачання

22 квітня 2020 року в м. Снігурівка пройшла нарада під головуванням Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі за участю виконуючих обов’язки старост та працівників комунальних підприємств по старостинським округам об’єднаної територіальної громади.

16:25 22.04.2020