Засідала "Молодіжна ініціативна група"

Сьогодні, 16 вересня, в Снігурівській міській раді відбулося засідання Молодіжної ініціативної групи. На порядок денний зібрання було винесено декілька важливих питань.

18:00 16.09.2021

Інна Бойко провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці

У четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко спільно зі своєю заступницею Світланою Голдун провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці у Миколаївській області Дмитром Куручем. У ході обговорення напрацьовано та погоджено алгоритм спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів у сфері легалізації праці.

16:09 16.09.2021

Інна Бойко привітала переможницю спартакіади

У четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко привітала голову ГО «Організація осіб з інвалідністю Снігурівської міської ради Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Тетяну Васюру з перемогою  на обласній спартакіаді осіб з інвалідністю.

16:01 16.09.2021

Вихованці Сергія Зіньковського посіли призові місця на Чемпіонаті України з дзюдо

Днями в м.Очаків відбувся Чемпіонат України «Динамо» з дзюдо серед юнаків та дівчат. За збірну команду Миколаївщини виступали четверо спортсменів-снігурівчан, які не залишились без нагород та показали прекрасні результати.

18:01 15.09.2021

В Снігурівці відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

У середу, 15 вересня 2021 року, за участі секретаря міськради Сергія Верловицького, заступника міського голови Світлани Голдун і начальника служби у справах дітей міської ради Іванни Наріжньої відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Снігурівської міської ради.

16:36 15.09.2021

Шановні снігурівчани! Увага!

6 жовтня 2021 року о 09.00 годині в поліклінічному корпусі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» проводитиметься щеплення першою та другою дозами вакцини Pfizer мобільною бригадою Баштанського КНП.

13:56 15.09.2021

Правила поводження в екосистемах в пожежонебезпечний період

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.

07:55 15.09.2021

Снігурівчани посіли 4-е місце в обласній спартакіаді осіб з інвалідністю

Команда «Снігурі» Снігурівської організації осіб з інвалідністю прийняла участь в 12-й обласній спартакіаді осіб з інвалідністю, яка проходила у с.Мала Корениха на базі табору відпочинку «Дельфін». Протягом двох днів учасники 19 команд змагалися в наступних видах спорту: дартс, городки, кеглі та баскетбол.

16:58 14.09.2021