Дата: від до Скинути

Будні КП “Снігурівський комунальник”: у Галаганівці відремонтували міст, у Єлизаветівці проклали водогін

Минулого тижня працівники комунального підприємства “Снігурівський комунальник” на чолі з керівником Мамоненко Г.І. здійснювали роботи на території Нововасилівського старостинського округу.

08:17 10.03.2020

Весняні свята пройшли в ЗДО №2

4-6 березня вихователі ясельної, молодшої, середньої, старшої групи ЗДО №2 організували й провели з дітьми  цікаві  ранки до свята 8 березня. Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера.

08:20 09.03.2020

Снігурівчанок до 8 Березня привітали шоу-програмою та нагородили грамотами

6 березня 2020 року в Снігурівському будинку культури відбулась яскрава шоу-програма «Чого хочуть жінки». Під час заходу з нагоди Міжнародного жіночого дня снігурівчанок нагородили почесними грамотами та привітали естрадними номерами.

08:10 09.03.2020

Дорогі жінки!

8 Березня – це свято ніжності, краси, хвилюючого очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця та символізує життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людина.

08:00 08.03.2020

«ВОСЬМЕ БЕРЕЗНЯ НАСТАЛО – СВЯТО НАШИХ МИЛИХ МАМ» У ЗДО № 3

Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день – свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок!

08:24 06.03.2020

В ЗДО №2 провели заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

09:01 04.03.2020