З країни в Україну

Чим більше налагоджується комунікація між людьми, тим більше разом ми можемо зробити не дивлячись що між нами відстань в сотні кілометрів, але в нас єдина ціль, яка об'єднує, наша рідна Україна.

09:59 20.08.2021

На виконкомі розглянули питання захисту прав дітей, підвезення учнів та стан готовності закладів освіти до нового навчального року

Вчора, 18 серпня, під головуванням очільниці громади Інни Бойко відбулось засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради. Присутні розглянули ряд важливих питань.

15:05 19.08.2021

«Державний Прапор України – святиня народу»

В рамках святкування Дня Прапора України в Снігурівському історико- краєзнавчому музеї з метою національно – патріотичного виховання підростаючого покоління проведено екскурс: « Державний Прапор України – святиня народу».

09:57 19.08.2021

Шановні жителі громади!

29 серпня 2021 року спливає термін сплати громадянами  податку на майно (земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки).

16:26 17.08.2021