В Снігурівці відбувся мітинг та урочистий концерт для воїнів-інтернаціоналістів

Щороку 15 лютого ми віддаємо данину мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно дотримувалися присяги. Сьогодні, 14 лютого 2020 року, в Снігурівці відбувся пам’ятний мітинг та церемонія покладання квітів до Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам з нагоди Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. У зібранні взяли участь посадовці Снігурівської міської та районної влади, представники установ та організацій, воїни-інтернаціоналісти та громадськість.

16:00 14.02.2020

День Святого Валентина в “Журавлику”

Як і кожне свято – день Святого Валентина це ще одна можливість викликати у дітей позитивні емоції, піднесений настрій, почуття свята. Його проведення у центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради мало на меті: виховати любов до рідних, близьких, повагу до оточуючих, вчити оцінювати вчинки товаришів та прагнення приходити на допомогу один одному, розвивати творчі здібності. До дня Святого Валентина вихованці центру готувалися заздалегідь. Напередодні цього свята діти виготовили спільну поробку з сердець – головного символу свята, самостійно вирізали заготовки, зшивали та прикрашали їх.

09:51 14.02.2020

Увага!

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань з обговорення генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану Згідно статей 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Снігурівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань матеріалів генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану, які відбудуться 17.03.2020 року о 14:00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.

10:22 13.02.2020

В Мінрегіоні заперечили, що внаслідок нового законодавства можуть зникнути сотні міст і селищ

У січні Кабінет Міністрів України направив на розгляд Верховної Ради України проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Законопроект внормовує порядок та встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати в нашій державі питання адмінтерустрою. Такі норми вкрай потрібні країні, яка проводить реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Бо від тоді, як Україна відновила свою незалежність, досі користується радянськими нормами – Указом Президії Верховної Ради Української PCP «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української PCP» від 12 березня 1981 року.

10:04 13.02.2020

Відповідь Коцар М.П.

Нещодавно у соцмережі «Фейсбук» користувач Марія Коцар висловилась щодо відсутності позитивних змін у життєдіяльності Снігурівської ОТГ, зокрема по Василівському старостинському округу (Василівська сільська рада).

10:38 07.02.2020

Комунальні служби Снігурівки ліквідовують наслідки негоди

В м. Снігурівка в період з 5 по 7 лютого 2020 року спостерігалося погіршення погодніх умов: суттєве зниження температури повітря, сніг, хуртовини, слабка ожеледь, сильний вітер. У зв’язку з цим комунальні служби міста взялися до ліквідації наслідків негоди: працівники КП «Снігурівський благоустрій» посипають тротуари та розчищають дороги.

10:29 07.02.2020

Шановні снігурівчани!

У зв’язку з несприятливими погодніми умовами по м. Снігурівка можливі перебої з електропостачанням, що призводить до відключення насосних станцій КП “Снігурівський комунальник” та, відповідно, відсутності води.

08:00 06.02.2020

Проблему освітлення Юріївської ЗОШ – вирішено!

Довгий час гостро стояло питання щодо відновлення зовнішнього освітлення Юріївської школи. Нещодавно у Афанасіївської сільської ради з’явилась фінансова можливість для усунення цієї проблеми, але не було можливості реалізувати задумане. Снігурівський міський голова Голобля Л.М. був запрошений на новорічні свята, які проходили в приміщенні школи, де він особисто побачив проблему, яка потребувала негайного вирішення.

10:51 05.02.2020