Попередження про ускладнення погодних умов

У зв’язку з впливом активного циклону по території Миколаївської області та м. Миколаїв 5-7 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: 5 лютого значний дощ, вдень з мокрим снігом, вдень місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Вітер північно-східний, 15-20 м/с. 6 лютого значний сніг. Хуртовини, снігові замети, місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця, сніговий накат. Утворення снігового покриву. Вітер північно-східний, 15-20 м/с, вночі місцями пориви 25-28 м/с. Зниження температури повітря протягом доби до 1-6° морозу. 7 лютого невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, подальше зниження температури повітря вночі до 4-9° морозу, вдень до 1-6° морозу. Ускладнення погодних умов 5-7 лютого відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

14:00 04.02.2020

Міськрада на умовах співфінансування придбала чотири квартири учасникам АТО/ООС

Снігурівська міська рада придбала 4 квартири учасникам АТО/ООС. Це стало можливим завдяки співфінансуванню бюджету Снігурівської міської ради та обласного бюджету. Щасливими володарями житла стали наші земляки Віктор Коцар, Олександр Герасименко,  Іван Бунчук та Іван Онищенко.

15:00 31.01.2020

«На гостини до Снігурівської родини»

У нас в Україні, коли запрошують гостей, кажуть «ласкаво просимо». Тож ми були раді вітати всіх, хто сонячного вихідного дня завітав до нашого Будинку культури на фестиваль талантів «На гостини до Снігурівської родини».

17:00 27.01.2020

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня разом із усією світовою спільнотою Україна вшановує пам’ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа – близько 1,5 мільйона осіб.

09:00 27.01.2020

В Снігурівці відзначили День Соборності

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України – річницю від тієї дати, коли на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

11:23 22.01.2020

Шановна громадо!

Вітаю вас з великим православним святом – Хрещенням Господнім! З давніх часів це свято є для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри у перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

10:00 19.01.2020