В Снігурівській ОТГ відбулись урочистості до Дня Державного Прапора України

Вранці 23 серпня мешканці Снігурівської міської громади зібралися на Центральній площі: дорослі та діти у національному вбранні, з прапорцями у руках вишикувалися біля напередодні прикрашеної вишивкою стели, щоб відзначити День Державного Прапора України.

10:47 23.08.2021

Співпраця Центру зайнятості та органів місцневого самоврядування

19 серпня Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості, прийнявши естафету від своїх колег з Очаківської та Вознесенської філії, долучилася до участі  у пілотному проекті з прогнозування регіональних ринків праці, що реалізується Державною службою зайнятості та #EU4Skills. Проведення фокус-груп та реалізація заходів у рамках проєкту дозволить визначити перспективи розвитку окремих видів економічної діяльності, тенденції попиту на професії, навички, кваліфікації та основні невідповідності між підготовкою кадрів та потребами ринку праці.

07:38 23.08.2021

Роз'яснення щодо роботи комунальних служб

Останнім часом з’являються статті та некоректні висловлювання щодо роботи комунальних служб. Зокрема, нескошена трава біля будинків, накопичення сміття біля контейнерних майданчиків тощо.

17:21 20.08.2021

Директор КНП "Снігурівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Павло Соловйов про вакцинацію на Снігурівщині

Вакцинація, штам "дельта", антитіла, локдаун, МОЗ, коронавірус - ці слова увійшли до щоденного лексикону чи не кожного мешканця нашої громади. І це не дивно, адже COVID-19 зачепив майже кожну снігурівську родину. Хтось перехворів безсимптомно чи у легкій формі, комусь довелося боротися з хворобою у лікарні. На жаль, були і летальні випадки.

15:27 20.08.2021

В бібліотеках Снігурівської ОТГ до 30-ї річниці Незалежності України пройшли тематичні заходи

Україна – земля пращурів і наших батьків, земля героїчного народу. ЇЇ історія переповнена драматизмом, славою і вічним тяжінням волі. Нелегкий шлях пройшла українська держава, тисячі синів і дочок України віддали своє життя за те, щоб країна була вільною. Тисячі борців за свободу йшли тернистим шляхом, вселяючи віру в перемогу.

12:55 20.08.2021

Подяка від вихованців "Журавлику"

Яскраві дитячі іграшки, музичні інструменти, бізіборди – тренажери для розвитку дрібної моторики, дощечки з малюнками для шнурування, стіл для малювання піском з кольоровою підсвіткою - все це отримали в подарунок вихованці відділення комплексної реабілітації для дітей / осіб з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради.

12:51 20.08.2021

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що КНП "Снігурівська міська лікарня"та КНП "Центр надання первинної медико-санітарної допомоги" Снігурівської міської ради у вихідні та святкові дні працюватимуть за календарем.

12:49 20.08.2021