«Незалежній Україні – жити у віках»

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України, що відзначається щорічно 24 серпня.

15:03 25.08.2021

Як святкували 30-річний ювілей Незалежності України в Снігурівській ОТГ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ввечері, 24 серпня, на площі перед Будинком культури в м. Снігурівка було людно та гучно. Громада зібралася, щоб відсвяткувати у великому дружньому колі головне державне свято - День Незалежності України. Перед початком концерту біля Будинку культури працювали святкові локації, різноманітні фотозони, виставки декоративно-прикладного мистецтва з усіх куточків територіальної громади та ярмарка.

14:40 25.08.2021

Патріотичний велопробіг до Дня Державного Прапора України

З метою виховання патріотичного духу, поваги громадян до державних символів України та з нагоди Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці Незалежності України на території Снігурівської ОТГ відбувся велопробіг «Об’єднані прапором».

13:54 25.08.2021

Свято в старостатах: як в різних куточках Снігурівської ОТГ відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбувалось не лише в центрі громади - Снігурівці, а й в старостинських округах міської ОТГ. В кожному старостаті програма заходів була цікавою та насиченою.

15:08 24.08.2021

Шановні мешканці громади! Дорогі земляки!

24 серпня 1991 року — це день, коли здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на власній землі та творити нову, сильну, самобутню та незалежну державу Україну.

08:00 24.08.2021

В Снігурівській ОТГ відбулись урочистості до Дня Державного Прапора України

Вранці 23 серпня мешканці Снігурівської міської громади зібралися на Центральній площі: дорослі та діти у національному вбранні, з прапорцями у руках вишикувалися біля напередодні прикрашеної вишивкою стели, щоб відзначити День Державного Прапора України.

10:47 23.08.2021