Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує староста Павлівського старостинського округу КОРЕНОВСЬКИЙ Володимир Степанович!

07:59 19.06.2020

В селі Тамарине ремонтують приміщення місцевої їдальні

В с. Тамарине розпочались ремонтні роботи приміщення місцевої їдальні. Ремонт комунальної будівлі здійснюється силами мешканців Тамаринського старостинського округу, зокрема мешканцями громади: завзято працюють Столяр Оксана Олександрівна, Веренич Валентина, Столяр Евеліна.

13:00 18.06.2020

Снігурівські комунальники проводили роботу по Першотравневому старостинському округу

Працівники комунального підприємства "Снігурівський комунальник" проводили роботи по Першотравневому старостинському округу. Зокрема, в с. Першотравневе здійснили ремонт магістральної труби біля свердловини.

11:22 17.06.2020

Вихованці Снігурівського будинку культури здобули перемогу на обласному конкурсі гумору та сатири

14 червня 2020 року на базі Комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», відбувся обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки» у якому брали участь 59 виконавців з об’єднаних територіальних громад та м. Миколаїв.

15:43 16.06.2020

Снігурівка - чемпіон!

14 червня в с. Новопетрівка відбувся розіграш Кубку відкриття сезону. На традиційну "пульку" з'їхались команди з усіх куточків Снігурівського району.

13:13 15.06.2020

В Нововасилівці ліквідовували наслідки буревію

12 червня 2020 року під час потужної зливи та сильного буревію будо зірвано листи шиферу з даху Нововасилівського закладу дошкільної освіти та Нововасилівського Будинку культури. Міськрада оперативно забезпечила всім необхідним для здійснення ремонту даху.

13:03 15.06.2020