В Снігурівці відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

У середу, 15 вересня 2021 року, за участі секретаря міськради Сергія Верловицького, заступника міського голови Світлани Голдун і начальника служби у справах дітей міської ради Іванни Наріжньої відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Снігурівської міської ради.

16:36 15.09.2021

Шановні снігурівчани! Увага!

6 жовтня 2021 року о 09.00 годині в поліклінічному корпусі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» проводитиметься щеплення першою та другою дозами вакцини Pfizer мобільною бригадою Баштанського КНП.

13:56 15.09.2021

Правила поводження в екосистемах в пожежонебезпечний період

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.

07:55 15.09.2021

Снігурівчани посіли 4-е місце в обласній спартакіаді осіб з інвалідністю

Команда «Снігурі» Снігурівської організації осіб з інвалідністю прийняла участь в 12-й обласній спартакіаді осіб з інвалідністю, яка проходила у с.Мала Корениха на базі табору відпочинку «Дельфін». Протягом двох днів учасники 19 команд змагалися в наступних видах спорту: дартс, городки, кеглі та баскетбол.

16:58 14.09.2021

Комунальне підприємство «Снігурівський благоустрій» пропонує свої послуги для населення

У багатьох мешканців виникає необхідність вивезення сміття, опалого листя, будівельних і побутових відходів, риття котлованів та інших послуг. Найкращим вирішенням цієї проблеми – є замовлення відповідних послуг у спеціалізованого підприємства КП «Снігурівський благоустрій», яке має всі необхідні ресурси та достатню кількість техніки для ефективного виконання поставлених задач.

17:47 10.09.2021

В селах Снігурівської ОТГ провели вуличне освітлення та відновили пошкоджені електромережі

У четвер, 9 вересня, працівниками комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» були здійснені роботи з проведення вуличного освітлення в с. Калинівка. Як відомо, до цього часу у населеному пункті по вул. Набережна взагалі були відсутні ліхтарі. Тож тепер дана вулиця у темну пору доби буде освітлена та безпечна для місцевих мешканців.

11:28 10.09.2021

Повідомлення RASFF від 31.08.2021№ 2021.4355 – fup 9  щодо виявлення оксид етилену в камеді рожкового дерева,  що використовувалась у виробництві йогуртів з Італії

Повідомлення RASFF від 31.08.2021№ 2021.4355 – fup 9 щодо виявлення оксид етилену в камеді рожкового дерева, що використовувалась у виробництві йогуртів з Італії

Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Снігурівський район) інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 02.09.2021 № 11.1.1-5/3806 «Щодо повiдомлення RASFF від 31.08.2021№ 2021.4355 – fup 9».

10:54 09.09.2021