Увага! Важлива інформація!

У зв’язку з стрімким поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні, зокрема і в Миколаївській області, в цілях профілактики захворювання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з 20 вересня 2021 року тимчасово призупиняє надання медичних маніпуляційних послуг (внутрішньошкірні, підшкірні, внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції) у приміщенні денного стаціонару поліклінічного відділення.

14:35 18.09.2021

Шановні фармацевти Снігурівщини!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

08:00 18.09.2021

Снігурівських рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя. День рятівника об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

15:26 17.09.2021

Комунальники очистили від бур’яну міський стадіон

Днями працівники КП «Снігурівський благоустрій» навели благоустрій на Снігурівському міському стадіоні «Колос». Комунальники прибрали сміття на трибунах міського стадіону та повністю викорчували поросль і бур’яни.

14:53 17.09.2021

Засідала "Молодіжна ініціативна група"

Сьогодні, 16 вересня, в Снігурівській міській раді відбулося засідання Молодіжної ініціативної групи. На порядок денний зібрання було винесено декілька важливих питань.

18:00 16.09.2021

Інна Бойко провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці

У четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко спільно зі своєю заступницею Світланою Голдун провела робочу зустріч з Головним державним інспектором Управління держпраці у Миколаївській області Дмитром Куручем. У ході обговорення напрацьовано та погоджено алгоритм спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів у сфері легалізації праці.

16:09 16.09.2021

Інна Бойко привітала переможницю спартакіади

У четвер, 16 вересня 2021 року, очільниця громади Інна Бойко привітала голову ГО «Організація осіб з інвалідністю Снігурівської міської ради Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» Тетяну Васюру з перемогою  на обласній спартакіаді осіб з інвалідністю.

16:01 16.09.2021