З Днем медичного працівника!

Шановні медпрацівники та ветерани медицини Снігурівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

08:05 20.06.2021

19 червня свій День народження святкує депутат Снігурівської міської ради Володимир Кореновський

Шановний Володимире Степановичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого Дня народження. Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

08:00 19.06.2021

Шановні снігурівчани!

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня 2021 року о 08.30 в місті Снігурівка відбудеться пам’ятний мітинг та покладання квітів до Стели загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій Світовій війні.

20:03 18.06.2021

Вітаємо ансамбль "Джерело"!

Вітаємо народний танцювальний ансамбль «Джерело» з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

13:45 18.06.2021

Оголошення

Запрошуємо осіб з інвалідністю Снігурівської ОТГ взяти участь у обласному авторському конкурсі художньої творчості "Перлини Півдня" (ПОЛОЖЕННЯ додається).

13:28 18.06.2021

В Снігурівській ОТГ продовжуються випадки вандалізму

Раніше повідомлялося про те, що в Снігурівці час від часу фіксуються випадки вандалізму з боку окремих несвідомих громадян. Вандали трощать лавки, дитячі майданчики, б’ють ліхтарі, перевертають урни для сміття, псують пам’ятники, та навіть банкомати.

18:07 17.06.2021

«Бажаємо щастя, любі лікарі!»: на Снігурівщині відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника

За  доброю  традицією  у  третю  неділю червня відзначається День медичного працівника. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

16:33 17.06.2021

Вічна пам’ять!

На 57-му році в розквіті життєвих сил пішов із життя керівник авіа- та ракетомодельного гуртка Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Борисов Олександр Анатолійович.

11:48 16.06.2021