З червня розпочався перехідний період запровадження е-лікарняних

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

08:03 24.06.2021

Про відновлення руху міського автобусу до мікрорайону Птахофабрика

Як повідомлялося раніше, рух автобусу до мікрорайону «Птахофабрика» був тимчасово припинений у зв’язку з технічними несправностями. Наразі працівниками КП «Снігурівський благоустрій» було усунуто технічну несправність автобусу.

16:02 23.06.2021

В Снігурівській ОТГ пройшов Чемпіонат України з боротьби кураш

У неділю, 20 червня, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо відбувся Чемпіонат України серед учнів з боротьби кураш. До Снігурівки з’їхалися команди з усіх куточків України – Київ, Хмельницький, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Очаків, Скадовськ, Березнегувате, Шепетівка, с. Новомиколаївка, с. Первомайське, команди Миколаївської, Донецької та Хмельницької областей. Змагання відбулись за підтримки Валерія Кіптика та Володимира Фроленка.

12:00 22.06.2021

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

08:00 22.06.2021

Снігурівчани здобули відразу дві перемоги на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пісенний драйв 2021»!

17-20 червня в м.Очаків відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Пісенний драйв 2021», в якому брали участь вокальні колективи з усіх куточків України. в тому числі зі Снігурівщини.

21:55 20.06.2021

З Днем медичного працівника!

Шановні медпрацівники та ветерани медицини Снігурівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

08:05 20.06.2021