Посмішки заради яких варто жити

Щороку першого літнього дня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. Веселе  свято  «Посмішки заради яких варто жити»  для дітей підготувала Публічна бібліотека.

08:32 02.06.2021

У Снігурівці відбулися заходи до Дня захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

21:30 01.06.2021

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

08:00 01.06.2021

Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду

31 травня в залі засідань Снігурівської міської ради відбулась міжвідомча апаратна нарада під головуванням міського голови Інни Бойко з керівниками підпорядкованих установ та організацій і структурних підрозділів, старостами та працівниками ради. У нараді також брали участь і керівники непідпорядкованих установ, що дає можливість налагодження спільної роботи.

19:21 31.05.2021

Шановні снігурівчани! Увага!

З 02 червня 2021 року Центр надання адміністративних послуг працюватиме за адресою: м.Снігурівка, вул.Суворова, 61 (Снігурівський будинок культури, І – поверх). Вхід зі сторони вулиці Центральної.

14:27 31.05.2021

29 травня — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Це професійне свято об’єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Адже не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет, журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації.

08:00 29.05.2021

Обговорили цілі і задачі волонтерського руху в умовах пандемії COVID-19

У п’ятницю, 28 травня 2021 року, в приміщенні Євгенівської бібліотеки в рамках реалізації спільного проекту ГО «ВІВАТ» з Снігурівською міською радою, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою, «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров'я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття одноразових захисних халатів, постільної білизни та подушок» відбулося чергове засідання робочої групи.

17:53 28.05.2021

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

15:38 27.05.2021