Дата: від до Скинути

Учениця зі Снігурівщини посіла ІІ місце на Всеукраїнський етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» - унікальна освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів та є середовищем для талановитих дітей. Цьогоріч її слухачем стала учениця 9 класу Василівської ЗОШ Лучків Тетяна, котра взяла участь у найбільшому конкурсі науково-дослідницьких проєктів в Україні.

19:04 18.05.2021

На Снігурівщині тривають командно-штабні навчання: в міській раді відпрацьовують ліквідацію наслідків умовних надзвичайних ситуацій

На Снігурівщині другий день тривають  командно-штабні навчання з цивільного захисту. До міської ради надійшло декілька змодельованих ввідних даних щодо виникнення умовних надзвичайних ситуацій природнього та техногенного характеру. Зокрема, були розглянуто ввідну щодо умовного погіршення погодних умов у вигляді активного циклону, що супроводжувався шквальним вітром до 35 м/с, зливовими дощами, внаслідок яких постраждало населення ряду населених пунктів Снігурівської ОТГ та завдано значних матеріальних збитків.

17:26 18.05.2021

Житлова субсидія: інформаційний бюлетень

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесені зміни до Постанови КМУ від 21 жовтня № 848 що до призначення житлової субсидії, починаючи з травня 2021 року. Призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється  після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Протягом травня-вересня 2021 р. документи, необхідні для призначення житлової субсидії, приймаються від громадян та призначається з травня 2021року.

16:06 18.05.2021

18 травня – Міжнародний день музеїв

Музеї – це світлиця нашої багатої історії та культури, правдивий портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості й безцінного досвіду українського народу.

07:59 18.05.2021

На Снігурівщині стартували триденні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту

У понеділок, 17 травня 2021 року, за участі представників об’єднаних територіальних громад колишнього Снігурівського району, співробітників ДСНС, представників служб життєзабезпечення розпочато командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту регіонального рівня.

14:50 17.05.2021

УВАГА!  ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 внесені зміни до Порядку призначення житлової субсидії.

14:11 17.05.2021

Увага!

У зв’язку з перебоями електропостачання в мікрорайонах «Птахофабрика», «Сонячний» та у старій частині міста відсутнє водопостачання. Подачу води буде відновлено відразу після завершення ремонтних робіт на електричних мережах.

14:05 17.05.2021