СВЯТО ІВАНА КУПАЛА В ЗДО № 3

У дитячому садку «Ромашка» є багато хороших традицій. Одна з них – відзначення Івана Купала, мабуть, одного з найбільш галасливих та веселих свят. Приходить воно до вихованців закладу щоліта та користується неабиякою популярністю. Адже дійство відбувається згідно з фольклорними традиціями: танок з вінками, українські хороводи, пісні, вірші про літо і сонце, стрибки через купальське вогнище. 5 липня в закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» пройшло святкування Дня Івана Купала (Купайла). Чудова господиня свята (вихователь Короленко О.С.), вихованці з груп«Чомусики» та «Сонечко» запросили всіх до купальських пісень, ігор, хороводів, плетіння вінків. Яке ж купальське свято  без жартів та усмішок,  казкового персонажа –чорта, роль якого зіграла вихователь Штуль О.С. Також прийняла активну участь у підготовці свята виховательТімуш І.І.

14:04 08.07.2019

Міський голова звернувся до правоохоронців та районного керівництва з приводу щодо демонтажу зрошувальної системи у Кобзарцях

07 червня 2019 року депутат обласної ради Юрій Кормишкін у соціальних мережах відкрито звернувся до Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі з приводу того, що неподалік від с. Кобзарці Снігурівського району, невідомі особи планують демонтувати зрошувальні системи.

14:00 08.07.2019

На "Птахофабриці" встановили оригінальні шахівниці

Сьогодні мешканці району «Птахофабрика» будуть приємно здивовані: на дитячому майданчику,  як і в інших місцях міста, встановлено лавки та столик з мармуру із зображенням гербу Снігурівки та шахівниці.

10:10 27.06.2019

В Снігурівці встановили огороджувальні елементи та столики з гральними дошками

В продовження теми щодо створення комфортного громадського простору в м. Снігурівка повідомляємо, що для любителів пограти в шахи або шашки в парку біля фонтану було встановлено незвичайні лавки та столик з мармуру, їхньою особливістю є те, що на столиках зображено герб  Снігурівки та гральні дошки. Тепер мешканці міста матимуть змогу не тільки відпочити у тіні дерев, а ще й урізноманітнити своє дозвілля, зігравши в шахи або шашки.

10:12 25.06.2019

На вулиці Дмитра Донцова відновили освітлення

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою міста, комфорт та безпека мешканців у вечірній і нічний час. Тому одним із найважливіших завдань в діяльності міської ради в галузі житлово-комунального господарства є облаштування освітлення вулиць міста Снігурівка. Це питання перебуває на постійному контролі в міського голови Голоблі Л.М. Щороку силами комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» виконуються роботи по реконструкції та відновленню мереж освітлення.

10:15 24.06.2019