Участь у обласній творчій лабораторії

12 травня працівники сектору дитячого обслуговування Публічної бібліотеки прийняли участь у обласній творчій лабораторії «Екологічна просвіта дітей. Грані і потенціал бібліотек  Миколаївщини».

15:56 12.05.2021

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» нагадує про своєчасний розрахунок за отримані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та в подальшому не накопичення заборгованості.

14:37 12.05.2021

Повідомлення RASFF від 29 квітня 2021 року стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол в рафінованій пальмовій олії, що експортуються з Федеративної Республіки Німеччини.

Снігурівське управління інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 30.04.2021 № 11.1.3-26/10170 щодо повідомлення RASFF від 29.04.2021  стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропанідол (3-MCPD) (5138 µg/kg – ppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортується з Федеративної Республіки Німеччини (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіки Польща, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. Z o.o., Zlotoklos), яке надіслано до України (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035).

10:01 12.05.2021

На Снігурівщині відзначили 76-річницю перемоги над нацизмом

Друга світова війна все далі і далі від нас, але ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. І скільки б не минуло років і десятиліть від того недільного ранку, коли пролунало страшне слово «війна», вони ніколи не принесуть спокою матерям, діти яких віддали найдорожче – життя у боротьбі з нацистськими загарбниками.

12:15 09.05.2021

Онлайн-флешмоб-привітання «Мамо, я люблю тебе»

В Україні та більшості інших країн світу  свято День матері відзначається у другу неділю травня. Цього року День матері святкується 9 травня і збігається з Днем Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

12:00 09.05.2021

До 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Цей день залишається для нас святом радості й смутку. В Снігурівському історико – краєзнавчому музеї проведено заходи  з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій  війні. З учнями  третього класу ( класовод О.І. Лавро)  проведено урок мужності « Іспит на мужність», присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

10:00 09.05.2021