Правила поводження в екосистемах в пожежонебезпечний період

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.

18:47 28.04.2021

Рекомендації щодо безпечного святкування Великодня в умовах епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19

Вже цього тижня православні християни відзначатимуть Світле Христове Воскресіння. Як правило на Великдень у храмах спостерігається значне скупчення людей.  Цього року, у зв'язку із загостренням карантинної ситуації, значним розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, влада звертається до представників православних церков з проханням унеможливити фізичну участь громадян у Пасхальних Богослужіннях.

18:43 28.04.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

12:45 28.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF № 2021.1856  СТОСОВНО ВІДСУТНОСТІ МАРКУВАННЯ НА ПОДРІБНЕНИХ РАКАХ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF № 2021.1856 СТОСОВНО ВІДСУТНОСТІ МАРКУВАННЯ НА ПОДРІБНЕНИХ РАКАХ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Снігурівське управління інформує, що до  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від  21 квітня 2021 року № 11.1.3-5/9247, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 15 квітня 2021 року № 2021.1856 стосовно відсутності маркування (відсутнє зазначення алергенів ракоподібних та молюсків) на подрібнених раках, що експортувались з Великобританії (виробник: My Foods Worldwide Ltd, London) до Нідерландів (оптовик: Aheco African Food & Cosmetics B.V., Nijkerk), звідки надіслано до України (отримувач: Exotic House by Glam, вул. Мєчнікова 51, м. Одеса, 65029).

15:05 27.04.2021

Вітаємо призерів конкурсу!

20 квітня в м. Дніпро пройшов Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс "ЖАР-ПТИЦЯ", в якому брали участь учні Снігурівської дитячої школи мистецтв.

09:04 27.04.2021

Публічна бібліотека отримала подарунок до Всесвітнього дня книги

З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права Публічна бібліотека отримала у подарунок книги від групи продовженого дня 1-Б класу Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вихователь Пацкань О.).

13:21 26.04.2021