За останню добу на Снігурівщині виявлено 7 випадків захворювання на COVID-19!

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 7 квітня 2021 року на Снігурівщині виявлено 7 нових випадків захворювання на COVID-19. За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 539 випадків захворювання на COVID-19.

10:43 07.04.2021

Учениця Снігурівської дитячої школи мистецтв посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Золоті голоси»

Учениця Снігурівської дитячої школи мистецтв Анну Піпченко посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Золоті голоси» кафедри музичного мистецтва МНУ за виконання творів сучасної української авторки Зоряни Мартин.

08:32 07.04.2021

З 01 квітня 2021 року змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.

14:41 06.04.2021

Стан ринку праці та надання соціальних послуг  Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ  за січень — березень 2021 року

Стан ринку праці та надання соціальних послуг Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ за січень — березень 2021 року

За перший квартал 2021 року послугами Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості скористалися 2017 осіб. З них 70% або 1413 осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

14:40 06.04.2021

За останню добу на Снігурівщині виявлено 6 випадків захворювання на COVID-19!

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 6 квітня 2021 року на Снігурівщині виявлено 6 нових випадків захворювання на COVID-19. За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 532 випадки захворювання на COVID-19.

11:07 06.04.2021

За останню добу на Снігурівщині виявлено 1 випадок захворювання на COVID-19!

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 5 квітня 2021 року на Снігурівщині виявлено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 526 випадків захворювання на COVID-19.

11:37 05.04.2021

До уваги сільгосптоваровиробників та власників пасік!!!

З настанням польових робіт виникають конфліктні ситуації щодо застосування пестицидів між сільськогосподарськими виробниками та пасічниками, тому вкотре нагадуємо сільськогосподарським товаровиробникам, фермерам, що під час обробітку сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин, необхідно дотримуватися Державних санітарних правил “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві”, Державних ветеринарних правил, Законів України «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин» та  «Про бджільництво».

17:31 04.04.2021