Вічна пам’ять!

Висловлюємо щирі співчуття родичам, близьким та колегам з приводу передчасної смерті, колишнього депутата Снігурівської районної ради, директора ПОСП «Веселий Кут – ІІІ» Бренюка Анатолія Дем’яновича.

08:18 27.03.2021

Роз'яснення НКРЕКП щодо тарифів на електроенергію та природний газ

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП, Регулятор) в межах компетенції розглянуто звернення депутатів Снігурівської міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України І.Негулевського щодо, у тому числі, законодавчих пропозицій по врегулюванню питань тарифоутворення на електричну енергію і побутовий газ для населення, та надано наступну відповідь.

19:24 26.03.2021

У Снігурівській міській лікарні в зв'язку з карантинними обмеженнями тимчасово припинено проведення планових медичних оглядів

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020р. №215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській ОДА від 25 березня 2021 року (протокол №14) та встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки на адміністративній території Миколаївської області, з метою недопущення спалаху внутрішньо-лікарняного інфікування осіб, які звернулися для проходження планового медичного огляду, припинено проведення планових періодичних медичних оглядів y KHП «Снігурівська міська лікарня» з 29.03.2021р. до стабілізації ситуації щодо даного питання у регіоні.

17:39 26.03.2021

Увага! Інформація щодо карантинних обмежень!

Снігурівська міська рада доводить до відома мешканців громади, що згідно рішень позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, місто Снігурівка та населені пункти Снігурівської ОТГ також потрапили до «червоної зони».

17:12 26.03.2021

У Снігурівці кілька днів не працюватимуть бювети в зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт

30 березня з 15.00 та весь день 31 березня в Снігурівці не працюватимуть пункти доочистки та розливу питної води у зв’язку з проведенням планових профілактичних санітарних робіт (чистка систем, баків, фільтрів, тощо). У зв’язку з чим просимо пробачення за тимчасові незручності.

16:25 26.03.2021

В Снігурівському районі виявлено 2 нових випадки захворювання на коронавірус

Станом на 10:00 26 березня в Миколаївській області зареєстровано 534 випадки захворювання на COVID-19. З усіх 50295 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 506 (+2 нових).

10:51 26.03.2021

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис.

08:26 26.03.2021

З 27 березня в Миколаївській області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Миколаївській області, зростаючу кількість госпіталізацій пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та підозрою на коронавірусну інфекцію, завантаженість ліжок, які підключені до подачі кисню, рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року (протокол №14), з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 на адміністративній території Миколаївської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

18:35 25.03.2021

Відбулась методична трендова студія професійних спільнот вчителів

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників 24 березня 2021 року відбулась методична трендова студія (Studios Trend) професійних спільнот вчителів української мови та літератури, англійської мови, математики, суспільних дисциплін, хімії, фізики, біології, географії.

16:19 25.03.2021