В Снігурівському районі виявлено 2 нових випадки захворювання на коронавірус

Станом на 10:00 26 березня в Миколаївській області зареєстровано 534 випадки захворювання на COVID-19. З усіх 50295 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 506 (+2 нових).

10:51 26.03.2021

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис.

08:26 26.03.2021

З 27 березня в Миколаївській області встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Миколаївській області, зростаючу кількість госпіталізацій пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та підозрою на коронавірусну інфекцію, завантаженість ліжок, які підключені до подачі кисню, рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року (протокол №14), з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 на адміністративній території Миколаївської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

18:35 25.03.2021

Відбулась методична трендова студія професійних спільнот вчителів

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників 24 березня 2021 року відбулась методична трендова студія (Studios Trend) професійних спільнот вчителів української мови та літератури, англійської мови, математики, суспільних дисциплін, хімії, фізики, біології, географії.

16:19 25.03.2021

Круглий стіл «Ефективний менеджмент закладу освіти в умовах автономії: нормативне забезпечення».

24 березня 2021 року відділом освіти спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено для директорів ЗЗСО круглий стіл «Ефективний менеджмент закладу освіти в умовах автономії: нормативне забезпечення».

15:52 25.03.2021

Проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання

Снігурівським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання Постанов Головного Державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), в період з 15.03.21 р по 26.03.21 р проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання, а саме магазинів продовольчих товарів - 25,  магазинів не продовольчих товарів – 6, порушень - 1, закладів громадського харчування – 2, закладів дошкільної освіти (ЗДО) -  2,  ЗОШ – 1,  НВК – 1.

15:44 25.03.2021

Відбулось засідання постійної комісії з питань ЖКГ

Днями в Снігурівці за участі першого заступника міського голови Андрія Гищака відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності,  промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

13:13 25.03.2021

В Снігурівському районі виявлено 8 нових випадків захворювання на коронавірус

Станом на 10:00 25 березня в Миколаївській області зареєстровано 384 випадки захворювання на COVID-19. З усіх 49761 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 504 (+8 нових).

11:55 25.03.2021