За останню добу на Снігурівщині виявлено 5 випадків захворювання на COVID-19!

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 31 березня 2021 року на Снігурівщині виявлено 5 нових випадків захворювання на COVID-19. За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 516 випадків захворювання на COVID-19.

10:42 31.03.2021

Інна Бойко отримала право представляти органи місцевого самоврядування Миколаївської області в Правлінні Асоціації міст України

У вівторок, 30 березня, відбулись загальні збори Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України. Під головуванням мера Миколаєва Олександра Сєнкевича та за участі виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана учасники заходу - представники громад - членів Асоціації, а також тих місцевих рад, що планують приєднатись до АМУ,  розглянули організаційні питання, що стосуються оновлення структури Миколаївського РВ.

08:18 31.03.2021

Роз'яснення Міністерство енергетики України щодо тарифів на електроенергію та природний газ

Міністерство енергетики розглянуло звернення депутатів Снігурівської міської ради щодо окремих питань з надання у 2021 році пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, формування цін і тарифів на такі послуги та на електроенергію і природний газ для населення та в межах компетенції повідомляє.

19:44 30.03.2021

Інна Бойко: «Дотримання протиепідемічних вимог – запорука швидкого виходу з «червоної зони»

Про це наголосила Снігурівський міський голова Інна Бойко в ході зустрічі, яка була ініційована місцевими підприємцями у понеділок, 29 березня 2021 року. Підприємці, які ведуть свою діяльність з продажу товарів в магазинах, висловили стурбованість з приводу введених карантинних обмежень. За їх словами, введені обмеження можуть призвести до позбавлення чи не єдиного джерела доходу та засобів для існування. В ході наради підприємцям було надано відповідні роз’яснення та  рекомендації.

10:11 30.03.2021

В міській раді відбулося засідання бюджетної комісії

У понеділок, 29 березня 2021 року, в Снігурівській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням голови комісії Ірини Заприкут. Участь у засіданні комісії брала міський голова Інна Бойко разом з заступником Олександром Кравченко та керівниками деяких структурних підрозділів міської ради.

20:47 29.03.2021

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ПОЧУЙ МЕНЕ»

Починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальнаєдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації з вадами слуху та представників органів державної влади. Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі он-лайн, а також відповідь у вигляді відеолиста. Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»).  Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

09:55 29.03.2021

Снігурівчани посіли призові місця на Чемпіонаті України - 2021 (KWF) з кіокусін кай карате

Вчора, 27 березня 2021 року, в м.Черкаси відбувся Чемпіонат України - 2021 (KWF) «Федерації Кіокусін кай України», в якому брали участь найкращі бійці з усіх куточків країни. Це було дійсно свято мужності, сили та справжнього бойового мистецтва! Команду Снігурівщини представляли 16 бійців на чолі із тренером Олегом Павленко.

16:40 28.03.2021

За останню добу на Снігурівщині виявлено 1 випадок захворювання на COVID-19!

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 28 березня 2021 року на Снігурівщині виявлено 1 новий випадок захворювання на COVID-19. За весь час спостереження у районі було виявлено та підтверджено 511 випадків захворювання на COVID-19.

10:53 28.03.2021