УВАГА!  ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 внесені зміни до Порядку призначення житлової субсидії.

14:11 17.05.2021

Увага!

У зв’язку з перебоями електропостачання в мікрорайонах «Птахофабрика», «Сонячний» та у старій частині міста відсутнє водопостачання. Подачу води буде відновлено відразу після завершення ремонтних робіт на електричних мережах.

14:05 17.05.2021

В Снігурівській ОТГ відкрили футбольний сезон-2021

У неділю, 16 травня, на стадіоні "Колос" у Снігурівці було гаряче - з самого ранку біля спортивної арени почали збиратися команди з усіх куточків колишнього Снігурівського району. Футбольний світ після тривалої перерви зібрався на Кубок відкриття сезону-2021.

12:43 17.05.2021

До Дня пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року.

15:26 16.05.2021

«Чорні пам’яті листки»

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

14:34 16.05.2021

«Снігурівська ДЮСШ була і залишається кузнею спортивних талантів нашого краю», – Інна Бойко

15 травня Снігурівська дитячо-юнацька спортивна школа відзначила 45-у річницю з дня заснування. На подвір’ї Снігурівської ДЮСШ зібралось чимало поважних гостей, меценатів, спортсменів, батьків. Вирували  позитивні та  надзвичайні емоції, створюючи теплу і дружню атмосферу свята.

21:05 15.05.2021

В Снігурівці відзначили День Європи

Відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 р. № 339/2003 у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, сплоченої прогресивними демократичними поглядами. Тому, цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

16:48 15.05.2021