У Снігурівському будинку творчості дітей та юнацтва  святкували Івана Купала

У Снігурівському будинку творчості дітей та юнацтва святкували Івана Купала

Івана Купала - одне з найбільш древніх і містичних слов'янських свят. Відзначають Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня. Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят.

18:57 06.07.2021

Керівники гуртків Снігурівського БТДЮ стали учасниками Міжнародної конференції «Система підготовки педагогів позашкільної освіти у сучасних умовах»

Педагоги Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської міської ради Миколаївської області активно беруть участь у семінарах та конференціях від Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

18:54 06.07.2021

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації!

Вітаю вас із Міжнародним днем кооперації-святом єдності світового кооперативного руху. Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

08:00 03.07.2021

У Снігурівській ОТГ пройшли випускні вечори

Сьогодні, 2 липня, загальноосвітні навчальні заклади Снігурівської міської об’єднаної громади провели у доросле самостійне життя 134 своїх вихованців. За доброю традицією випускники в останній раз зібрались у стінах своїх навчальних закладів, щоб отримати один з найголовніших документів – атестат про повну загальну середню освіту.

23:28 02.07.2021

Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду

У п’ятницю, 2 липня 2021 року, міський голова Інна Бойко провела розширену міжвідомчу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, установ та організацій громади і старостами старостинських округів.

16:32 02.07.2021

Шановні випускники!

Ви в очікуванні найурочистішої події у вашому житті – випускного вечора. Це зворушливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Шкільні роки наповнені цікавими подіями, учнівськими турботами, новими відкриттями, іноді розчаруваннями, але великими сподіваннями. Для кожного з вас школа – це вірні друзі, перші вчителі, найяскравіші враження і незабутні спогади. Тепер попереду – непросте доросле життя, нові можливості й перспективи.

12:07 02.07.2021