На "Птахофабриці" встановили оригінальні шахівниці

Сьогодні мешканці району «Птахофабрика» будуть приємно здивовані: на дитячому майданчику,  як і в інших місцях міста, встановлено лавки та столик з мармуру із зображенням гербу Снігурівки та шахівниці.

10:10 27.06.2019

В Снігурівці встановили огороджувальні елементи та столики з гральними дошками

В продовження теми щодо створення комфортного громадського простору в м. Снігурівка повідомляємо, що для любителів пограти в шахи або шашки в парку біля фонтану було встановлено незвичайні лавки та столик з мармуру, їхньою особливістю є те, що на столиках зображено герб  Снігурівки та гральні дошки. Тепер мешканці міста матимуть змогу не тільки відпочити у тіні дерев, а ще й урізноманітнити своє дозвілля, зігравши в шахи або шашки.

10:12 25.06.2019

На вулиці Дмитра Донцова відновили освітлення

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою міста, комфорт та безпека мешканців у вечірній і нічний час. Тому одним із найважливіших завдань в діяльності міської ради в галузі житлово-комунального господарства є облаштування освітлення вулиць міста Снігурівка. Це питання перебуває на постійному контролі в міського голови Голоблі Л.М. Щороку силами комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» виконуються роботи по реконструкції та відновленню мереж освітлення.

10:15 24.06.2019

По місту встановлюють оригінальні лавки

Після створення та введення в дію пішохідної зони в межах вулиці Центральна на ділянці від площі імені Богдана Хмельницького до перехрестя з вулицею Жовтнева Снігурівська міська рада розпочала проводити заходи щодо її облаштування з метою створення комфортного громадського простору.

10:20 19.06.2019

Почало вирішуватися питання з будинком по вул. Центральна, 7А, не введеним в експлуатацію

Є у Снігурівці унікальна проблема, яка не вирішувалась більше 23-ох років. Мова йде про багатоквартирний житловий будинок по вулиці Центральній, 7А, який свого часу будувало відкрите акціонерне товариство “Метмаш”. Так сталося, що у буремні 90-ті роки зазначене підприємство збанкрутувало і не довело справу до кінця, не ввівши будинок в експлуатацію та передавши людям для заселення по суті один тільки каркас, тим самим додавши їм головного болю.

10:41 14.06.2019

Міськрада працює над захистом будинків від підтоплення

До Снігурівської міської ради надійшло звернення від мешканців вул. В. Бойченка, 99, 97,  з проханням вирішити проблемне питання щодо затоплення їхніх житлових будинків під час сильних дощових опадів. Також мешканці зазначають, що вони зверталися до міської ради ще в 2016 році, але питання так і не було вирішено.

10:33 14.06.2019

В дитсадках міста встановлюють нові пластикові вікна

Робота з безпеки функціонування ДНЗ міста, дотримання Державних санітарних правил і норм улаштування життєдіяльності, створення належних умов для дітей під час навчально-виховного процесу в ДНЗ були та залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи та знаходиться під постійним контролем міської ради.

11:11 12.06.2019