СВЯТО ЗНАНЬ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ В ЗДО № 3

Є багато свят на календарі: державні, професійні та релігійні, але чільне місце серед них займає свято День знань. День знань – це свято мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів.

16:01 02.09.2019

День знань в ДНЗ № 2

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраві осінні вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе святково прикрашено. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.

15:59 02.09.2019

ДОВІДКА

16:08 29.08.2019

29 серпня - День пам’яті захисників України

Президент Володимир Зеленський видав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

09:00 29.08.2019

Результати дослідження очищеної питної води, яка реалізується в пунктах доочистки та розливу питної води по місту Снігурівка комунальним підприємством “Снігурівський міськводоканал”

За результатами досліджень встановлено, що у наданих зразках рівні досліджених показників відповідають вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10. Завірені копії досліджень при необхідності можете отримати за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 33.

10:00 28.08.2019

Святкування Дня Незалежності України в ЗДО № 3

«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — з такою лаконічною назвою пройшло свято в закладі дошкільної освіти  №3 «Ромашка» з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України.

09:50 24.08.2019

Будні КП "Снігурівський комунальник": замінено труби по Снігурівці та Трудолюбівці

Належне функціонування мереж водно-каналізаційного господарства є одним з найважливіших соціально-економічних показників розвитку міста. Щороку до Плану соціально-економічного розвитку включають перелік вулиць, де необхідним є проведення капітальних робіт. Крім того, регулярно здійснюються роботи поточного характеру, постійна модернізація обладнання на підприємстві, встановлення сучасного енергоефективного устаткування, що дає можливість безперебійно і якісно надавати послуги з водопостачання та водовідведення.

16:36 23.08.2019

Рух понтонним мостом відновлено

Снігурівська міська рада інформує, що рух по понтонному мосту відновлено. Звертаємо увагу, що додатково поруч з мостом встановлено обмежувачі руху великогабаритного транспорту.

16:16 23.08.2019