Перерахунок пенсії з 01 липня 2023 року

З 1 липня Пенсійним фондом Миколаївщини, відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році” вперше автоматично (без звернень пенсіонерів) на 19,7% підвищено пенсії особам, яким призначено пенсії відповідно до Законів України "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність", строк призначення яких до 31.12.2022 включно.

15:51 17.07.2023

Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  повідомляє.

Згідно з інформацією Європейського Союзу (через систему нотифікації про хвороби тварин – ADIS)та Всесвытньоъ органызацыъ охорони здоров’я тварин (WOAH) на території Республіки Польща зареєстровані випадки захворювання птиці на хворобу Ньюкасла.

15:50 17.07.2023

Увага! Завтра у Снігурівці відбудеться прийом заявок на допомогу від УВКБ ООН для деяких категорій населення

Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що залишили свої домівки через воєнні дії, постраждалих від них в певних регіонах або повернулися до постійного місця проживання. Розмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3 місяців. Тобто кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

14:39 17.07.2023

📌Пам'ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота із усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів. Якщо ваш стан дуже розхитаний, ця техніка не вийде одразу. Але тренуйтесь щодня, не здавайтесь ✊ Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як??» створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська. #тияк

14:29 17.07.2023

Підтримка «Поруч» - групові та індивідуальні консультації для підлітків, батьків та вчителів

Проєкт «Поруч» — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

14:02 17.07.2023

Помічників ветеранів забезпечать службовими планшетами з необхідною інформацією про клієнтів і надавані послуги

Про це виданню «Урядовий кур'єр» розповіла директорка директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінветеранів Світлана Березіна.

14:01 17.07.2023

Як стрес впливає на організм?

Під час стресу наші тіло та психіка перебувають у тривалій напрузі, яка впливає на роботу всіх органів та систем організму.

13:38 17.07.2023

Увага! Публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій».

Національне агентство кваліфікацій проводить публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» (додається) на офіційному сайті розробника - Національне агентство України з питань державної служби - за посиланням: https://nads.gov.ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/elektronni-konsultaciyi.

08:19 17.07.2023