Дата: від до Скинути

Увага! Публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій».

Національне агентство кваліфікацій проводить публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» (додається) на офіційному сайті розробника - Національне агентство України з питань державної служби - за посиланням: https://nads.gov.ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/elektronni-konsultaciyi.

08:19 17.07.2023

Є три варіанти бази створення сервісних офісів помічників ветеранів, – Світлана Березіна

Помічник ветерана – так називатимуть фахівців у громадах, що надаватимуть професійний сервіс для демобілізованих військових, захисників та захисниць, які повертатимуться з військової служби, фронту в цивільне життя. Міністерство у справах ветеранів України разом з партнерами у найближчі пів року має за допомогою експерименту у Вінницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Львівській областях напрацювати модель цієї системи.

16:52 15.07.2023

Які послуги у сфері зайнятості доступні на Гіді?

Якщо ви шукаєте роботу або потребуєте державної підтримки через безробіття — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як зареєструватися в центрі зайнятості та отримати необхідну допомогу. Тож більше не доведеться годинами розбиратися самотужки.

13:45 15.07.2023

Починаємо важливу співпрацю для нашої громади.

Разом із міжнародним благодійним фондом savED за підтримки програми “U-LEAD з Європою” запускаємо в роботу створення Цифрових освітніх центрів (або DLC – Digital Learning Center) у Снігурівському ліцеї №3 та Павлівському ліцеї для всіх дітей громади безкоштовно.

09:45 15.07.2023

Снігурівчани провели в останню путь загиблого земляка Дмитра Сенчина

Сьогодні у місті Снігурівка попрощалися та провели в останню дорогу нашого Захисника, Сенчина Дмитра Володимировича, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої Держави.

12:17 14.07.2023

Шановні снігурівчани!

Сьогодні відбудеться прощання з нашим земляком Дмитром Сенчиним. О 09.30 із загиблим Героєм прощатимуться вдома, о 10.30 годині церемонія прощання відбудеться в старому центрі міста на площі Богдана Хмельницького.

08:10 14.07.2023

У зв’язку з відновленням водопостачання в місті Снігурівка, наступного понеділка припиняється робота безкоштовного прального комплексу.

👕👖Майже місяць наші мешканці мали змогу безкоштовно прати свої речі, коли у місті були значні труднощі з водою для технічних потреб. За весь період, з 15 червня по 13 липня безкоштовним пральним комплексом скористалися 2253 снігурівчан.

17:32 13.07.2023