Хвороби які пов'язані із споживанням недоброякісної питної води

На даний період ризик захворіти хворобами, пов'язаними із споживанням недоброякісної питної води дуже великий. До таких хвороб належать інфекційні захворювання (вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо) і хвороби, що пов’язані з хімічним забрудненням води (водно-нітратна метгемоглобінемія, флюорози, отруєння токсинами синьо-зелених водоростей тощо). На жаль, всі перелічені хвороби трапляються і в Україні. Щороку Міністерство охорони здоров’я повідомляє про спалахи тих чи інших захворювань, пов’язаних з водою.

10:13 05.07.2023

Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану

Допомога онлайн Найшвидший спосіб проконсультуватися з юристом системи БПД — зателефонувати до контактного центру 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Юристи на зв’язку у будні з 8:00 до 18:00. Або телефонуйте з мобільного застосунку Telegram: https://t.me/+380677213103 Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку). Письмову консультацю можна отримати в телеграм-боті «Безоплатна правова допомога (консультації)» — в меню бота оберіть «Написати юристу». Готові правові консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid та у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право» . Допомога офлайн Подивитися розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги можна на мапі, яка регулярно оновлюється. Там також можна дізнатися графік роботи консультаційних пунктів (дату та час проведення прийому осіб).

09:14 05.07.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води 💦

Шановні снігурівчани! У м.Снігурівка продовжується підвіз води для населення. Окрім того, забезпечено роботу пунктів розливу та доочистки питної води по місту.

09:11 05.07.2023

Що потрібно знати про систему НАССР

До 20 вересня 2019 року всі українські підприємства харчової галузі, зокрема, і  заклади освіти, які надають послуги з харчування, а також постачальники та перевізники харчових продуктів, мали впровадити систему управління безпечністю харчування НАССР.  Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти України наразі здійснюється за новими правилами.

17:04 04.07.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води 💦

08:57 04.07.2023

Помічники ветеранів: як свої допомагатимуть своїм повернутися до мирного життя

У територіальних громадах Львівської, Вінницької, Дніпропетровської і Миколаївської областей за ініціативи Мінветеранів запроваджується інститут помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя. Пілотний проєкт, як і початок відбору кандидатів на ці посади, стартував 1 липня.

13:50 03.07.2023