Актуальна інформація щодо підвозу води

Шановні снігурівчани! У м.Снігурівка продовжується підвіз води для населення. Окрім того, забезпечено роботу пунктів розливу та доочистки питної води по місту.

08:59 23.06.2023

На Снігурівщині вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож священним обов’язком кожного із нас є навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках нашу землю, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

14:21 22.06.2023

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні снігурівчани! Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

10:15 22.06.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води💦

08:56 22.06.2023

Шановні мешканці Снігурівської міської територіальної громади!

Нагадуємо, що на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення територіальних громад. Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою даної Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток, збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

16:58 21.06.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води

08:56 21.06.2023

Увага  Знищення ВНП

За інформацією ДСНС, сьогодні, 21 червня, з 08:00 до 08:20 біля подвійного переїзду (м. Снігурівка), будуть проводитися планові знищення вибухонебезпечних предметів. Просимо усіх бути обачними та не наражатися на небезпеку.

08:00 21.06.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Якщо ви хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері фондових ринків та цінних паперів на Гіді:

14:42 20.06.2023

Шановні мешканці міста!

Багато питань сьогодні виникає з приводу того, коли буде відновлено централізоване водопостачання у м. Снігурівка.

10:37 20.06.2023