Увага! Графік роботи безкоштовної мобільної пральні💦

Інформуємо мешканців міста, що мобільний пральний комплекс вже розпочав свою роботу за наступним графіком: з 08.00 години до 20.00 години ЩОДЕННО без вихідних. Адреса прального комплексу: м.Снігурівка, навпроти входу до Центрального стадіону (поблизу ДНЗ 7).

11:32 15.06.2023

Про важливі та актуальні ініціативи

Як відомо, через підтоплення громади більша частина м. Снігурівка залишилася без централізованого водопостачання. Найбільше це питання турбує жителів багатоповерхівок ( а їх у нас близько 130!), адже для того, щоб випрати білизну, скористатися вбиральнею або для інших побутових потреб люди мають без ліфту підняти воду на необхідний їм поверх.

11:29 15.06.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води

Шановні снігурівчани! У м. Снігурівка продовжується підвіз води для населення. Окрім того, забезпечено роботу пунктів розливу та доочистки питної води по місту.

09:53 15.06.2023

Ситуація з водопостачанням

Розумію, що на сьогодні одним з найбільш нагальних питань в м. Снігурівка - є відновлення централізованого водопостачання.

18:38 14.06.2023

Ботулізм ліпше попередити, ніж лікувати

У результаті руйнації Каховської ГЕС спостерігається загибель риби у великих обсягах, переробка та споживання якої може спричинити виникнення харчових отруєнь, зокрема ботулізму - дуже небезпечного і в багатьох випадках смертельного захворювання.

15:22 14.06.2023