Дата: від до Скинути

Уряд розширив перелік послуг, які ветерани та їхні сім’ї можуть отримати в ЦНАПах

Уряд розширив перелік обов’язкових адміністративних послуг, які ветерани та члени їхніх родин можуть отримати в ЦНАПах.  Відтепер учасники бойових дій, їхні сім’ї, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу у своєму населеному пункті та отримати ще більше необхідних адмінпослуг. Зокрема, офіційно встановити свій статус, отримати чи замінити посвідчення, одержати витяг з Єдиного державного реєстру ветеранів війни, продовжити дію документів, отримати грошову допомогу чи компенсацію.

12:15 14.06.2023

Оголошення для мешканців, які постраждали внаслідок підтоплення

Станом на ранок 14 червня вода вже відійшла від 226 будинків, які постраждали внаслідок підтоплення у нашій громаді. Вже є випадки, коли мешканці почали повертатися до своїх осель, які частково були підтоплені.

10:30 14.06.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води💧

Шановні снігурівчани! У м.Снігурівка продовжується підвіз води для населення. Окрім того, забезпечено роботу пунктів розливу та доочистки питної води по місту.

10:28 14.06.2023

Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Станом на 08:00 14 червня рівень води в р. Інгулець знизився на 2 м 78 см. Загальна кількість будинків, які були затоплені - 369. Наразі вода відійшла від 226 будинків Найгірша ситуація в с. Афанасіївка, де всі шляхи до населеного пункту і досі затоплені.

10:26 14.06.2023

Які державні податкові послуги доступні на Гіді?

Кожен, хто працює в Україні, повинен сплачувати податки. Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.  Отримати податкові послуги швидко та без зайвого стресу допоможуть покрокові інструкції на Гіді з державних послуг.

17:55 13.06.2023

Іван Кухта: "Дякуємо за питну воду!"

Під час надзвичайної ситуації одним із головних завдань для нас стало забезпечення людей питною водою у населених пунктах, які зазнали підтоплення.

16:51 13.06.2023

Утримуйтесь від споживання та використання неочищеної води з відкритих водоймищ

Баштанське районне управління ГУ ДПСС в Миколаївській області попереджає: використовуйте воду тільки з безпечних джерел! Закликаємо утриматися від споживання та використання неочищеної води з відкритих водойм на територіях, що найбільше постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.

13:09 13.06.2023

Іван Кухта: "Продовжуємо роботу із забезпечення підтоплених населених пунктів гуманітарною допомогою!"

Представники БФ "Ранок відродження" доставили до Снігурівки 4 мотопомпи, 6 генераторів 4.5 кВт, 10 тон продуктів харчування, водяні фільтри, корм для тварин, 10 вуличних біотуалетів, човни, пліт та рятувальне приладдя.

10:59 13.06.2023