Увага мешканцям із територій, які зазнали підтоплення!

Прохання до людей, які були змушені евакуюватися із домівок на території Снігурівської громади: якщо ви перемістилися до м. Снігурівка, зверніться, будь ласка, відразу до відділу соціального захисту населення за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева 118.

14:13 10.06.2023

Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Станом на 07:00 10 червня маємо гарні новини: рівень води в громаді почав спадати. Мінус 25 см на ранок! У зоні підтоплення залишається 13 населених пунктів. На зараз рівень води в річці сягае позначки 5,75 м.

09:25 10.06.2023

"Сьогодні про те, як потерпають жителі підтоплених населених пунктів Снігурівщини знають в різних країнах світу" - Іван Кухта

Сьогодні про те, як потерпають жителі підтоплених населених пунктів Снігурівщини знають в різних країнах світу. І це впершу чергу завдяки тому, що до нашої громади приїжджають регіональні, всеукраїнські та міжнародні представники ЗМІ, які фіксують та висвітлюють ті злочини, що вчинив ворог, підірвавши дамбу на Каховській ГЕС.

20:49 09.06.2023

Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Станом на 07:00 9 червня по громаді збільшилася кількість підтоплених населених пунктів - їх 13, включаючи місто. У порівнянні з минулою добою вода підійшла до с. Новопавлівське та с. Новокандакове. Загалом рівень води в річці піднявся на 5,99 метрів, в середньому вода за ніч щогодини підіймається на 2 см.

08:55 09.06.2023