Дата: від до Скинути

Наша мета – неподільна, перемога на полі бою та успішний процес європейської інтеграції – членство в ЄС

Про це наголосила Віцепрем'єрка Ольга Стефанішина під час тематичної панелі «Шлях України до Брюсселя» в межах першого дня Міжнародного безпекового форуму GLOBSEC у Братиславі, Словаччина.

17:04 30.05.2023

До уваги зацікавлених осіб!

Повідомляємо, що Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування  «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарський дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».

13:42 29.05.2023

ТЕРМІНОВО! До уваги сільгосптоваровиробників!

Повідомляємо, що в  рамках підтримки благодійного фонду «Жнива Перемоги» у період жнив надається допомога суб’єктам господарювання агропромислового комплексу у вигляді отримання комбайнів марок John Deere та New Holland у безкоштовне користування на термін, встановлений у договорі.

13:37 29.05.2023

Увага планові знищення ВНП 💥

За інформацією ДСНС України, сьогодні, 29 травня, з 10:10 поблизу с. Кобзарці проводитимуться планові підриви вибухонебезпечних предметів 💥

10:14 29.05.2023

Шановні мешканці!

На території громади чутно вибухи! Поки з'ясовуємо точну інформацію, тож краще будьте в укриттях! Бережіть себе та своїх близьких!

06:14 29.05.2023

Благодійний фонд “Право на захист” додатково прийматиме заявки на допомогу від УВКБ ООН для деяких категорій населення в м. Снігурівка ще один день - завтра, 26 травня!

12:00 25.05.2023

Допомога від європейських партнерів

Днями нашу громаду відвідали представники Генерального директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO).

11:40 25.05.2023