Шановні сільгосптоваровиробники!

Повідомляємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України, за підтримки Світового банку та Європейського Союзу, проводить дослідження прямого та опосередкованого впливу повномаштабної військової агресії російської федерації на діяльність українських виробників сільськогосподарської продукції з метою визначення середньострокових та довгострокових потреб  аграрного сектору в підтримці, аналізу ефективності поточної політики в агропромисловому комплексі та забезпечення уряду України доказовою базою, необхідною для представлення інтересів українських аграріїв у переговорах щодо вступу до ЄС.

15:46 02.06.2023

До уваги суб’єктів господарювання!

Повідомляємо Вам, що  з метою розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства запроваджено підтримку шляхом надання грантів за створення нових насаджень.

15:44 02.06.2023

1 червня — День захисту дітей

Друзі, у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.❤️

07:22 01.06.2023

Олена Мошенець: Євроатлантична інтеграція України - гарантія міжнародної безпеки

Чотириста шістдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії росії проти України: рф продовжує вести загарбницьку війну на українській землі, застосовуючи тактику терору, варварськи обстрілюючи цивільні об’єкти.

14:30 31.05.2023

Наша мета – неподільна, перемога на полі бою та успішний процес європейської інтеграції – членство в ЄС

Про це наголосила Віцепрем'єрка Ольга Стефанішина під час тематичної панелі «Шлях України до Брюсселя» в межах першого дня Міжнародного безпекового форуму GLOBSEC у Братиславі, Словаччина.

17:04 30.05.2023

До уваги зацікавлених осіб!

Повідомляємо, що Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування  «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарський дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».

13:42 29.05.2023

ТЕРМІНОВО! До уваги сільгосптоваровиробників!

Повідомляємо, що в  рамках підтримки благодійного фонду «Жнива Перемоги» у період жнив надається допомога суб’єктам господарювання агропромислового комплексу у вигляді отримання комбайнів марок John Deere та New Holland у безкоштовне користування на термін, встановлений у договорі.

13:37 29.05.2023

Увага планові знищення ВНП 💥

За інформацією ДСНС України, сьогодні, 29 травня, з 10:10 поблизу с. Кобзарці проводитимуться планові підриви вибухонебезпечних предметів 💥

10:14 29.05.2023