Шановні мешканці!

На території громади чутно вибухи! Поки з'ясовуємо точну інформацію, тож краще будьте в укриттях! Бережіть себе та своїх близьких!

06:14 29.05.2023

Благодійний фонд “Право на захист” додатково прийматиме заявки на допомогу від УВКБ ООН для деяких категорій населення в м. Снігурівка ще один день - завтра, 26 травня!

12:00 25.05.2023

Допомога від європейських партнерів

Днями нашу громаду відвідали представники Генерального директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO).

11:40 25.05.2023

єВідновлення: ухвалено порядок надання державної допомоги на ремонт пошкодженого житла

Він передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла. Зробити це можна буде з допомогою електронної послуги єВідновлення.

11:06 24.05.2023

Шановні керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств!

Повідомляємо Вам, що 01 червня 2023 року о 10.00 на базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с.Сеньчине, Миколаївського району, Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах війни і післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» відбудеться Міжнародний День поля.

15:42 23.05.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації від 13 березня 2023 року №29 "Про заборону купання людей на водних об'єктах, що розташовані на території Снігурівської міської територіальної громади у 2023 році"

15:09 23.05.2023