Шановні мешканці громади!

У зв'язку з підривом дамби Каховської ГЕС та можливим підвищенням рівня води в річці Інгулець, просимо мешканців на всякий випадок зробити запаси питної води.

11:15 06.06.2023

З Днем Святої Трійці!

Друзі, цього літнього дня хочу привітати всіх зі світлим та важливим святом для кожного віруючого.❤️

10:00 04.06.2023

Увага ‼️ Планові підриви ВНП 💥

За інформацією ДСНС, сьогодні, 3 червня, з 20:00 до 21:00, заплановано знищення вибухонебезпечних предметів на полігоні, відстань 3 км від м. Снігурівка.💥

19:42 03.06.2023

Шановні сільгосптоваровиробники!

Повідомляємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України, за підтримки Світового банку та Європейського Союзу, проводить дослідження прямого та опосередкованого впливу повномаштабної військової агресії російської федерації на діяльність українських виробників сільськогосподарської продукції з метою визначення середньострокових та довгострокових потреб  аграрного сектору в підтримці, аналізу ефективності поточної політики в агропромисловому комплексі та забезпечення уряду України доказовою базою, необхідною для представлення інтересів українських аграріїв у переговорах щодо вступу до ЄС.

15:46 02.06.2023

До уваги суб’єктів господарювання!

Повідомляємо Вам, що  з метою розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства запроваджено підтримку шляхом надання грантів за створення нових насаджень.

15:44 02.06.2023

1 червня — День захисту дітей

Друзі, у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.❤️

07:22 01.06.2023