Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Станом на 07:00 9 червня по громаді збільшилася кількість підтоплених населених пунктів - їх 13, включаючи місто. У порівнянні з минулою добою вода підійшла до с. Новопавлівське та с. Новокандакове. Загалом рівень води в річці піднявся на 5,99 метрів, в середньому вода за ніч щогодини підіймається на 2 см.

08:55 09.06.2023

Обережно – ботулізм!

У зв’язку з підривом Каховської ГЕС та підтопленням деяких населених пунктів Миколаївської області (зокрема Снігурівської та Горохівської територіальних громад, м. Миколаїв)  спостерігається мор риби, а отже є ризик захворювання на ботулізм при її вживанні.

17:38 08.06.2023

Як самостійно знезаразити воду, щоб уникнути захворювань

Підрив Каховської гідроелектростанції має багато негативних наслідків для України, зокрема, екологічних. У МОЗ повідомляють, що на дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Хімікати, збудники інфекційних хвороб із кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на території, підтопленій внаслідок підриву ГЕС країною-терористом.

16:49 08.06.2023

На Баштанщині заборонили ловити й продавати рибу: для чого це рішення

7 червня, на чолі  з начальником Баштанської РВА Владиславом Дмитрівом проведена районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було прийнято декілька важливих рішень, яких наразі потрібно дотримуватися у ситуації, що склалася через підрив дамби Каховської ГЕС. Одне з них – заборона ловити та продавати рибу.

09:55 08.06.2023

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ

Загальновідомо, що в результаті підриву дамби Каховської ГЕС рівень води у ріці Дніпро, а згодом й у річці Інгулець почав різко підвищуватись, що призвело до затоплення багатьох територій. В наслідок цього вже є випадки затоплення тварин, розмивання захоронень з токсичними елементами, складів з агрохімікатами, очисних каналізаційних споруд, цвинтарів та худобомогильників. Небезпечні речовини й патогенні агенти з током води розносяться руслами річок, створюючи небезпеку зараження тварин та людей.

09:53 08.06.2023

Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Станом на 07:00 8 червня по громаді підтоплено 11 населених пунктів, включаючи місто. У порівнянні з минулою добою їх кількість збільшилася вдвічі. Загалом рівень води в річці піднявся на 5,5 метрів, лише за останні дві доби в середньому вода щогодини підіймається на 12 см.

09:00 08.06.2023

Увага! Пункти підвозу питної води!

Шановні снігурівчани! Сьогодні у місті Снігурівка розпочато підвіз питної води для населення, яку можна буде отримати на наступними адресами:

08:38 08.06.2023

Шановні мешканці м.Снігурівка!

Станом на 21.30 годину тимчасово припинено роботу артсвердловини №105, яка подає воду до старої частини міста у зв'язку з підвищенням рівня води у річці Інгулець та неможливістю здійснення подачі води у мережу. Наразі подача води у місті здійснюється лише у мікрорайоні «Птахофабрика».

21:34 07.06.2023

Шановні мешканці м.Снігурівка!

Станом на 19.30 годину комунальники вимушені тимчасово припинити роботу артсвердловини №103, яка подає воду до мікрорайону «6-та дільниця» у зв'язку з підвищенням рівня води у річці Інгулець та неможливістю здійснення подачі води у мережу. Наразі подача води здійснюється лише у старій частині міста та в мікрорайоні «Птахофабрика».

19:36 07.06.2023