Небезпеки радіаційних аварій

При радіаційній аварії на ядерних установках може відбуватись викид у навколишнє природне середовище радіоактивних речовин та, у тому числі,  значних кількостей радіоактивних ізотопів йоду (I 131-135). Для того, щоб зменшити або відвернути радіаційне опромінення щитоподібної залози при таких аваріях, Міністерство охорони здоров’я рекомендує дотримуватися норм Регламенту щодо проведення йодної профілактики у разі виникнення радіаційної аварії (наказ МОЗ №408 від 09.03.2021).

13:37 29.06.2023

Російські окупанти в містах, де важко прорвати оборону, можуть використовувати хімічну зброю з нервовою паралітичною дією - зарин. Що це за речовина, як уберегтися від хімічної зброї.

російським військовим почали видавати антидоти від такої хімічної речовини як зарин. Розбираємося, що це за речовина, як її розпізнати, та як діяти у випадку отруєння зарином.

13:29 29.06.2023

Актуальна інформація щодо підвозу води 💦

Шановні снігурівчани! У м.Снігурівка продовжується підвіз води для населення. Окрім того, забезпечено роботу пунктів розливу та доочистки питної води по місту.

10:24 29.06.2023

До уваги суб’єктів господарювання!

Повідомляємо Вам, що Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі EU4Business: Відновлення, конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні».

20:30 28.06.2023

10:50 28.06.2023

Вітання начальника міської військової адміністрації Івана Кухти з Днем Конституції України

Друзі, сьогодні ми святкуємо визначний момент в історії держави, коли наша Батьківщина отримала свій правовий фундамент, який оберігає права та свободи - День Конституції України.🇺🇦

08:30 28.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області

27 червня 2023 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області.

17:51 27.06.2023

09:21 27.06.2023