Увага!

Інформуємо мешканців, що в КНП «Снігурівська міська лікарня»  запаси донорської крові заповнені. Потреби в донорській крові наразі НЕМАЄ!

15:10 28.02.2022

Актуальна інформація!

Мережі магазинів «Хороший» (ФОП Шатков), «Оптовик» (ФОП Поскрипка) проводять продаж товарів за безготівковим розрахунком через платіжний термінал (оплата банківською карткою).

12:25 28.02.2022

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків!

Підвальні приміщення багатоквартирних житлових будинків відносяться до найпростіших укриттів та укриттів подвійного призначення. Саме тому, мешканці будинків, які мають ключі від вхідних підвалів житлових будинків повинні забезпечити вільний доступ до укриття.

12:04 26.02.2022

Інна Бойко: ситуація контрольована, чужих військ на території Снігурівської ОТГ немає.

Доброго ранку. Повідомляю, що ніч пройшла спокійно. Відчули вночі декілька відлунь вибухів у місті Миколаїв. Чужих військ на території Снігурівської ОТГ немає. Прошу зберігати спокій. Паніка наш ворог.

07:29 26.02.2022