Для тих, хто будує міста, — інформує Гід з держпослуг

Попри те, що ворог безжально руйнує наші міста і села, український народ все неодмінно відновить та відбудує. І все стане лише кращим, сучаснішим та комфортнішим! Для тих, хто будує хмарочоси, мости, та інші архітектурні шедеври, ділимось добіркою держпослуг у сфері архітектури на Гіді. Професійна атестація:

20:01 15.10.2022

14 жовтня – День захисників та захисниць України

Сьогодні ми вшановуємо наших Героїв, які віддають свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і щоденно виконують найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни від посягань російсько-нацистських військ.

08:00 14.10.2022

Про рішення обласної ради

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Президентом України Володимиром Зеленським оголошено на території України воєнний стан.

20:02 11.10.2022

З Днем народження, рідне місто!

Сьогодні нашому рідному містечку Снігурівка виповнилось 210 років. Так виглядало (на відео) наше місто рік тому — працювали школи і дитячі садки, лікарня і аптеки, ринок і магазини, підприємства і організації, великий завод з переробки томатів, швейна фабрика, кілька сонячних електростанцій. Наше місто жило мирним життям і в ньому було все для комфортного проживання… До тих пір, поки не прийшли хворі на всю голову окупанти, які величають себе «асвабадітєлями».

06:00 02.10.2022

Шановні жителі Баштанського району!

Пропонуємо до вашої уваги пам'ятку "Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув".

18:40 26.09.2022

Підтримай флешмоб наших земляків проти «референдуму» загарбників!

Починаючи з сьогоднішнього дня російські загарбники, які підло окупували наше рідне місто Снігурівка та сільські населені пункти громади, проводять псевдореферендум щодо входження Снігурівщини до Херсонської області та до росії. І це в той час, коли близько 80% населення змушене було покинути свої домівки, а наших рідних, які залишились — під дулами автоматів тепер будуть змушувати брати участь у параді абсурду під назвою «референдум». Звісно, результати такого «волевиявлення» не визнає жодна цивілізована країна світу окрім кремлядського фюрера з хворими фантазіями та його zомбованого населення.

13:07 23.09.2022

«З паляницею до Перемоги»: Снігурівщина прийняла участь у патріотичній акції до Дня області

З нагоди відзначення 85-тої річниці від дня утворення Миколаївської області в рамках патріотичної акції «З паляницею до Перемоги» відбулася експозиція хлібобулочних виробів, виготовлених в 30 громадах нашої області. На експозиції було представлено коровай і від Снігурівської ОТГ.

10:25 23.09.2022